هدر موبایل
1396/02/04 11:48:17
سرویس استان ها
ساداتی نژاد:

صاحبان صنایع از بانک‌ها رضایت ندارند /قرارداد منعقده با سیتروئن مبهم است

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل درمجلس گفت: یکی از مشکلات عمده مرتبط با اشتغال مربوط به بانک‌ها و صندوق‌ها است و صاحبان صنایع از این حوزه احساس رضایت ندارند.
صاحبان صنایع از بانک‌ها رضایت ندارند /قرارداد منعقده با سیتروئن مبهم است نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل درمجلس گفت: یکی از مشکلات عمده مرتبط با اشتغال مربوط به بانک‌ها و صندوق‌ها است و صاحبان صنایع از این حوزه احساس رضایت ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704107595759781.jpg صاحبان,صنایع,از,بانک‌ها,رضایت,ندارند,/قرارداد,منعقده,با,سیتروئن,مبهم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛سیدجواد ساداتی‌نژاد درجلسه کارگروه اشتغال شهرستان کاشان اظهار داشت: از زمان تشکیل کارگروه اشتغال با حضور صاحبان صنایع در کاشان جلسات متعددی برگزار شده و مشکلات آنان مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس افزود: یکی از مشکلات عمده مرتبط با اشتغال مربوط به بانک‌ها و صندوق‌ها است و صاحبان صنایع از این حوزه احساس رضایت ندارند و باید این موضوع را ریشه یابی کرد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرک ماهیان زینتی درحوزه اشتغال از اهمیت بالایی برخوردار است، خاطرنشان کرد: وزارتخانه در نظر دارد این شهرک در خاورمیانه بی‌نظیر باشد تا بتوان در این حوزه صادرات خوبی داشت.

ساداتی نژاد با بیان اینکه بیش از 70 درصد ابریشم‌بافی کشور در کاشان انجام می‌شد، تصریح کرد: این حرفه در سال‌های اخیر به دست اتباع خارجی افتاده ‌و با اقدامات صورت گرفته این حرفه مجددا احیا شد.

وی ضمن اشاره به سرمایه گذاری سیتروئن در سایپا کاشان ابراز داشت: در صورت اجرای صحیح قرارداد سیتروئن می‌تواند اشتغال زایی خوبی ایجاد کند اما قرارداد منعقد شده با طرف خارجی بسیار مبهم است و حتی مدیرعامل سایپا کاشان نیز به طور کامل در جریان قرارداد آن نیست و تذکراتی نیز در این مورد به وزیر داده شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه 5100 کارگاه در کاشان به فعالیت هستند، تاکید کرد: 52 درصد از شاغلین مربوط به حوزه صنعت،کشاورزی بیش از 30 درصد، سازمان غیردولتی 10 درصد،خدمات 3 درصد و ساختمان 2 درصد است.

عضو ناظرمجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به کاهش صادرات غیر نفتی در کاشان گفت:درسال 93 میزان ارزش صادرات غیر نفتی در کاشان 242 میلیون دلار و در سال 94 این میزان به 171 میلیون دلار است که نشان‌دهنده کاهش 29 درصدی صادرات غیر‌نفتی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet