هدر موبایل
1396/02/03 14:53:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار دهقان:

اقتدار، مهم‌ترین ویژگی نیروی انتظامی است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیست و دومین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران نیروی انتظامی گفت:اقتدار مهم ترین ویژگی نیروی انتظامی است. باید در پرتو اقتدار نظم و قانون اعمال شود.
اقتدار، مهم‌ترین ویژگی نیروی انتظامی است وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیست و دومین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران نیروی انتظامی گفت:اقتدار مهم ترین ویژگی نیروی انتظامی است. باید در پرتو اقتدار نظم و قانون اعمال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43209.jpg اقتدار،,مهم‌ترین,ویژگی,نیروی,انتظامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیست و دومین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران نیروی انتظامی با اشاره به ویژگی های برجسته نیروی انتظامی، اظهار کرد: اقتدار مهم ترین ویژگی نیروی انتظامی است. باید در پرتو اقتدار نظم و قانون بدون تبعیض در جامعه اعمال شود زیرا اعمال قانون بدون تبعیض اقتدار آفرین، نظم آفرین و حیثیت ساز است و با این رویکرد التزام و تمکین به قانون به عنوان یک فرهنگ در درون جامعه نهادینه می شود.

وی به ارتباط مستقیم و مستمر ناجا با آحاد ملت در همه عرصه ها اشاره کرد و افزود: این تماس و ارتباط نزدیک، خدمات رسانی مستمر، مبارزه با جرایم و پیشگیری از وقوع آن موجب می شود که نیروی انتظامی به عنوان مظهر حاکمیت تلقی شود.

دهقان گفت: نیروی انتظامی امروز در چشم مردم عزیز و عملکرد آن مورد تأیید فرماندهی معظم کل قوا است که علت آن روحیه و انگیزه خدمت خالصانه و تعهد و تلاش آنان برای استقرار امنیت و انتظام در همه سطوح جامعه است.

وی با بیان اینکه ناجا آبرو و حیثیت نظام از نگاه جامعه است تصریح کرد: هیچ گاه اجازه نمی دهیم هیچ عنصر، فرد و یا سازمان اقتدار ناجا را مخدوش کرده و از بین ببرد.

وزیر دفاع با بیان اینکه امروز دیگر نمی توانیم نگاه سنتی به نیروی انتظامی داشته باشیم افزود: نیروی انتظامی نباید یک نیروی تدافعی باشد بلکه باید با بهره گیری از آخرین فناوری های روز، تهدیدات را پیش بینی، پیش گیری و خنثی سازد.

دهقان افزود: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وظیفه خود می داند که با بکارگیری همه ظرفیت های خود و کشور از نیروی انتظامی حمایت و در حوزه های معیشتی، آموزشی، ارتباطات امن، تجهیزات انفرادی، تأسیسات و اماکن، امکانات و تجهیزات هوایی و دریایی نیازهای نیروی انتظامی را تأمین تا ان شاالله فرماندهان، افسران و کارکنان این نیروی خدوم و مردمی بتوانند بدون کمترین دغدغه ای به وظیفه ذاتی و مأموریت اصلی خود که برقراری امنیت در کشور است بپردازند.

وزیر دفاع در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دروغ پراکنی و جعل اخبار نادرست از سوی منافقین در ارتباط با توانمندی های صلح آمیز هسته ای ایران و به دنبال آن  موضع گیری نادرست و خصمانه برخی مقامات آمریکایی در این زمینه گفت: بسیار جای شگفتی است که مقامات آمریکایی دوباره با طناب فرسوده منافقین که مهمترین ویژگی آن ها ترور و خیانت به مردم کشورشان است به چاه می افتند.

وی اظهار کرد :بی تردید این توطئه شیطانی منافقین، شکست خواهد خورد و ملت هوشیار و انقلابی ایران هرگز تحقیر و تهدید را نپذیرفته و نمی پذیرد و در جهت ایفای نقش منطقه ای و جهانی و تقویت توان دفاعی و بازدارندگی خود لحظه ای کوتاهی نخواهد  کرد.

وزیر دفاع با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: قطعا در آستانه این رویداد بزرگ ملی، دشمنان به تلاش های خود برای ایجاد ناامنی می افزایند، لذا باید با مراقبت و هوشیاری بیشتر تأمین کنندگان امنیت کشور، اجازه کوچکترین حرکت تهدید آمیز به آنان داده نشود.

به گزارش مهر، سردار دهقان در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز نیروی انتظامی، از خدمات و مجاهدت های فرماندهان، افسران و کارکنان ناجا تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet