هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند مطرح کرد:

اجرای طرح تفصیلی تهران مهم‌ترین اولویت شورای پنجم/بسترسازی شورای تهران مانع اصلی سیاسی‌کاری شهرداری

سرویس اجتماعی
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: اجرای طرح جامع و تفصیلی شهر تهران باید در اولویت کاری شورای پنجم شهر قرار گیرد.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 ساعت 07:15
اجرای طرح تفصیلی تهران مهم‌ترین اولویت شورای پنجم/بسترسازی شورای تهران مانع اصلی سیاسی‌کاری شهرداری رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: اجرای طرح جامع و تفصیلی شهر تهران باید در اولویت کاری شورای پنجم شهر قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg اجرای,طرح,تفصیلی,تهران,مهم‌ترین,اولویت,شورای,پنجم/بسترسازی,شورای,تهران,مانع,اصلی,سیاسی‌کاری,شهرداری Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص اولویت‌های شورای شهر تهران در دوره پنجم، گفت: شورای شهر پنجم باید اجرای طرح جامع و تفصیلی شهر تهران را در دستور کار خود قرار دهد تا ضمن ساماندهی وضعیت بهم ریخته پایتخت، مشکلات ساخت‌ و سازها مرتفع شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شورای شهر پنجم باید بستر ارائه خدمات با کیفیت از سوی شهرداری تهران را فراهم سازد تا در این فضا شهرداری به جای پرداختن به مسائل سیاسی، ارائه خدمت کند.

وی با تاکید بر انتخاب افراد متخصص و با تجربه برای پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر، گفت: همواره در هر مقطعی از فعالیت شوراها، با بروز مسائل و مصادیق مختلف چون خلاء قانون، عدم توان برخورد با حوادث و موضوعات دیگر، شوراهای اسلامی شهر و روستا مورد انتقاد قرار می‌گیرد، هرچند نقص قوانین شوراها را رد نمی‌کنیم و اصلاح آن را در دستور کار قرار داده‌ایم اما مشکلات اصلی با ارائه لایحه واحد انتخابات حل می‌شود.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ارائه لایحه واحد انتخابات از سوی دولت به مجلس، می تواند شرایط انتخابات شوراها را تسهیل و شفاف سازد، در این صورت نمایندگان نیز قادر به اصلاح قوانین و قواعد مربوطه خواهند بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر