خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/02/04 14:04:38
سرویس سیاسی
طباطبایی نژاد :

شعاری بی پشتوانه جای در رقابت انتخاباتی ندارد/ برنامه محوری در اولویت رقابت های انتخاباتی قرار گیرد

نماینده مردم اردستان با تاکید بر اینکه کاندیداها باید برنامه های دقیق و عملیاتی با پشتوانه اجرایی داشته باشند و این امر را در اولویت برنامه های رقابتی خود قرار بدهند،گفت: برنامه محوری و داشتن رویکردهای منطقی و منسجم برای حل مشکلات کشور و مردم در اولویت برنامه های رقابت های انتخاباتی باشد.
شعاری بی پشتوانه جای در رقابت انتخاباتی ندارد/ برنامه محوری در اولویت رقابت های انتخاباتی قرار گیرد نماینده مردم اردستان با تاکید بر اینکه کاندیداها باید برنامه های دقیق و عملیاتی با پشتوانه اجرایی داشته باشند و این امر را در اولویت برنامه های رقابتی خود قرار بدهند،گفت: برنامه محوری و داشتن رویکردهای منطقی و منسجم برای حل مشکلات کشور و مردم در اولویت برنامه های رقابت های انتخاباتی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701109197164689.jpg شعاری,بی,پشتوانه,جای,در,رقابت,انتخاباتی,ندارد/,برنامه,محوری,در,اولویت,رقابت,های,انتخاباتی,قرار,گیرد Icana

سید صادق طباطبایی نژاد در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص " محور رقابت های انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری"، با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری یک فرایند سیاسی و اجتماعی است که عوامل مختلفی بر آن تاثیر گذار هستند و اینکه چه کسانی می توانند آرا مردم را جلب کند مطمئنا سخت خواهد بود، گفت: یکی از بهترین اقدامات برای جلب نظر مردم از سوی کاندیداهای احراز صلاحیت شده برنامه محوری و داشتن رویکردهای منطقی و منسجم برای حل مشکلات کشور و مردم است.

وی با تاکید بر اینکه کاندیداها باید برنامه های دقیق و عملیاتی با پشتوانه اجرایی داشته باشند و این امر را در اولویت برنامه های رقابتی خود قرار بدهند، افزود: افراد حاضر در رقابت انتخابات ریاست جمهوری باید از دادن شعارها و بیان مطالب بدون پشتوانه و بی نتیجه برای مردم پرهیز کنند و اجازه ندهند که فضای رقابتی آنها را از تلاش برای خدمت به مردم دور کند،‌ چرا که مردم هوشیار به کاندیدای که با برنامه عملیاتی و اجرایی باشد،‌ رای خواهند داد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلام با بیان اینکه آنچه که به صلاح کشور است یک انتخابات پرشور، با حضور حداکثری مردم و مشارکت همگانی است، تصریح کرد: برای تحقق این امر کاندیداها باید با برنامه های دقیق و منظم درصد حل مشکلات مردم باشد.

وی با بیان اینکه دولتی که قرار است چهار سال اداره کشور را بر عهده گیرد، نیاز به برنامه‌ ای که ابعاد کارشناسی، فنی، تخصصی و واقع‌ بینانه داشته باشد و برای دستیابی به این برنامه هم به گروه‌های تخصصی، کارآمد و کارشناس در اطراف کاندیداها نیاز است،‌ بیان داشت: کاندیداهای احراز صلاحیت شده برای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، باید برنامه های منسجم و اجرایی خود را برای مردم به طور کامل تشریح نمایند تا اهداف و سیاست های آنها برای مردم روشن گردد.

طباطبایی نژاد افزود: نقد منصفانه و دوری از سیاسی کاری باید در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری یکی از محور های اصلی و اساسی باشد و کاندیداها با برنامه های دقیق به تشریح هدف ها و چشم اندازهای خود برای خدمت رسانی به مردم بپردازند.

وی با تاکید بر اینکه نباید انتخابات ریاست جمهوری رنگ و بوی غربی، قدرت طلبی و مادی گرایی به خود بگیرد،‌گفت: باید رقایت های انتخاباتی در ایران اسلامی رنگ و بوی خدمت و تلاش برای عمران و آبادانی بیشتر باشد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ اسلام ناب در رفتار و گفتار انتخاباتی باید از سوی کاندیداها و طرفداران آنها مد نظر بگیرد، اظهار کرد: الگوی درست برای جلب آرا و نظر مردم دوری از حاشیه و داشتن برنامه های جامع و کلان برای خدمت به مردم است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet