هدر موبایل
1396/02/04 14:37:31
سرویس سیاسی
ذوالقدر:

برنامه محوری الگوی سیاست های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری باشد

نماینده مردم تهران با بیان اینکه کاندیداها در رقابت های انتخاباتی نباید وعده های بی پشتوانه و بدون برنامه به مردم بدهند، تصریح کرد: افراد حاضر در صحنه رقابت انتخابات ریاست جمهوری باید برای حل مسائل و مشکلات اصلی جامعه و کشور برنامه های منسجم و کارآمد داشته و از شعارها و وعده های که عملیاتی نمی شود،‌پرهیز کنند.
برنامه محوری الگوی سیاست های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری باشد نماینده مردم تهران با بیان اینکه کاندیداها در رقابت های انتخاباتی نباید وعده های بی پشتوانه و بدون برنامه به مردم بدهند، تصریح کرد: افراد حاضر در صحنه رقابت انتخابات ریاست جمهوری باید برای حل مسائل و مشکلات اصلی جامعه و کشور برنامه های منسجم و کارآمد داشته و از شعارها و وعده های که عملیاتی نمی شود،‌پرهیز کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103068273397.jpg برنامه,محوری,الگوی,سیاست,های,انتخاباتی,کاندیداهای,ریاست,جمهوری,باشد Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص " محور رقابت های انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری"، اظهار کرد : بی شک کاندیداهای که وارد عرصه و رقابت حساس و مهم ریاست جمهوری شده اند باید، برنامه محوری و داشتن تفکر و مدیریت برای حل مشکلاتی چون بیکاری، اشتغال زایی را در اولویت قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید با توجه به سخنان مقام معظم رهبری برنامه های دقیق و روشنی برای اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال داشته باشند، گفت: رفع مشکلات و معضلات جامعه باید از جمله مهمترین برنامه های اصلی و اساسی کاندیداها باشد ، البته برنامه های که شعاری نباشد و بتواند در عرصه عمل هم به نتیجه برسد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه کاندیداها در رقابت های انتخاباتی نباید وعده های بی پشتوانه  و بدون برنامه به مردم بدهند، تصریح کرد: افراد حاضر در صحنه رقابت انتخابات ریاست جمهوری باید برای حل مسائل و مشکلات اصلی جامعه و کشور برنامه های منسجم و کارآمد داشته باشند و از شعارها و وعده های که عملیاتی نمی شود،‌پرهیز کنند.

وی با اشاره بر اینکه کاندیداها و هواداران آنها نیز باید از تخریب چهره رقبای مقابل بشدت دوری کنند،‌ بیان داشت: همه آحاد جامعه بخصوص چهره های شناخته شده و کاندیداها در رقابت های انتخاباتی مصالح نظام کشور را در نظر بگیرند و اجازه ندهند که مسائل حاشیه ای و غیر واقعی بر برنامه های نامزدهای انتخاباتی چیره شود.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه اخلاق محوری، دوری از بی قانونی و قول های بی پشتوانه باید از رقابت های انتخاباتی در جامعه اسلامی دور باشد، گفت: مردم خواهان کاندیداهای هستند که برنامه های دقیق و منظمی برای پیشرفت کشور و توسعه و آبادانی کشور داشته باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاندیداهای حاضر در رقایت دوازدهم ریاست جمهوری برای جلب نظر و آرا مردم باید برنامه محوری و داشتن تفکر و مدیریت را در اولویت قرار دهند، افزود: وعده‌هایی که پایه و اساس درستی ندارند و محقق نمی‌شوند، برای کاندیداها رای جمع نخواهد کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet