حلول ماه ربیع الاول
1396/02/05 11:35:23
سرویس اجتماعی
هاشمی تأکید کرد:

افزایش میزان تعرفه حوزه سلامت به صورت منطقی/ارائه دهندگان خدمت باید از سردرگمی نجات یابند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از عدم تعیین تکلیف تعرفه های حوزه سلامت در سال ۹۶ انتقاد کرد و گفت: افزایش میزان تعرفه حوزه سلامت باید به صورت منطقی باشد.
افزایش میزان تعرفه حوزه سلامت به صورت منطقی/ارائه دهندگان خدمت باید از سردرگمی نجات یابند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از عدم تعیین تکلیف تعرفه های حوزه سلامت در سال 96 انتقاد کرد و گفت: افزایش میزان تعرفه حوزه سلامت باید به صورت منطقی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/53918.jpg افزایش,میزان,تعرفه,حوزه,سلامت,به,صورت,منطقی/ارائه,دهندگان,خدمت,باید,از,سردرگمی,نجات,یابند Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عدم تعیین تکلیف تعرفه های پزشکی در سال 96، افزود: بر اساس قانون باید قبل از پایان هر سال، تعرفه درمانی مشخص شود اما همچنان اعلام میزان تعرفه ها در هاله ای از ابهام قرار دارد.

نماینده مردم شاهین دژ، میاندوآب و تکاب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: واقعیت آن است که تعیین تکلیف تعرفه ها یکی از مطالبات اصلی کمیسیون بهداشت و درمان است تا جایی که چندین بار از مسئولان مربوطه درخواست کرد تا هرچه سریعتر تعرفه ها اعلام شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: شورای عالی بیمه با اعلام تعرفه های پزشکی خدمت دهندگان حوزه سلامت و خدمت گیرندگان را از سردرگمی نجات می دهد لذا می طلبد در اعلام تعرفه ها تسریع صورت گیرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: واقعیت آن است که قیمت خدمات باید روشن باشد تا مشکلی در اجرای این تعرفه ها وجود نداشته باشد لذا باید با بررسی های دقیق و کارشناسی از سوی شورای عالی بیمه، میزان افزایش درصد تعرفه ها به صورت منطقی تعیین شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet