هدر موبایل
1396/02/04 17:33:22
سرویس فرهنگی
بانوان کمیسیون فرهنگی در پیامی مطرح کردند:

شاخصه اصلی جریان بعثت خردورزی هدایت یافته در مقابل جریان جاهلیت است

بانوان کمیسیون فرهنگی در پیامی عید مبعث را تبریک گفتند.
شاخصه اصلی جریان بعثت خردورزی هدایت یافته در مقابل جریان جاهلیت است بانوان کمیسیون فرهنگی در پیامی عید مبعث را تبریک گفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101151506098.jpg شاخصه,اصلی,جریان,بعثت,خردورزی,هدایت,یافته,در,مقابل,جریان,جاهلیت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیده فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی شاه عنایتی و پروانه سلحشوری؛ بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس در پیامی عید مبعث را تبریک گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

مبعث، عید برانگیختگی و روز رجوع به فطرت الهی و زندگی همراه با «عقلانیت، آزادگی، عدالت و بندگی خدا» است و رسالت پیامبران الهی بر هدایت انسان‌ها به سوی این فطرت پاک و اندیشه‌ورزی در دستورات باریتعالی است.

این عید بزرگ و این روز شریف را به عموم ملت عزیز ایران و به امت بزرگ اسلامی و به همه جامعه بشریت تبریک عرض می کنم.


شاخصه اصلی جریان بعثت خردورزی هدایت یافته به وسیله پیامبران الهی است که در مقابل جریان جاهلیت که بر مبنای شهوت و غضب بود شکل گرفت؛ این دو جریان بعثت و جاهلیت از صدراسلام تاکنون استمرار داشته است و امروز مهم‌ترین وظیفه‌ امت اسلامی، مقابله با جریان جاهلیت در سطح بین المللی است.

جریانی که در چارچوب نفسانیات، قدرت طلبی و فتنه انگیزی مردمان مظلوم سوریه و یمن را در زیر چکمه های استعمار خود قرار داده اند که شایسته است امت های اسلامی با بیداری اسلامی این جریان فاسد صهیونیستی را محکوم نمایند و  ضمن پرهیز از اختلافات مذهبی، قومی، سلیقه ای و بحث های حاشیه ای در صدد احیاء کرامت ملتهای مظلوم باشند؛ همان عزت و کرامتی که یکی از پایه‌های دعوت پیغمبر بود.

ما مفتخریم که تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره با اتخاذ تدابیر و برنامه ها و سیاستگذاری های داخلی و بین المللی  از مظلوم دفاع کرده و دفاع خواهیم کرد و هدف و آرمان نهایی ما که بر مبنای اصول قانون اساسی و مشی سیاستگذاران کشور بر صلح و امنیت قرار دارد را در سراسر جهان و بویژه در منطقه گسترش دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet