حلول ماه ربیع الاول
1388/03/31 14:38:00
سرویس صحن

تذکر نماینده ارومیه نسبت به وجود اختلاف در دریافت تعرفه پزشکی در کشور

**"سلمان ذاکر" با اشاره به اختلاف مبنایی پزشکان در عمل به تعرفه گفت: عمل کردن عده‌ای از پزشکان به تعرفه نظام پزشکی مصوبه مجلس و عده‌ای دیگر به تعرفه دولت، موجب شده تا بر اساس این اختلافات مبنایی در ارومیه و حتی شهرهای دیگر برخی پزشکان به تعزیرات حکومتی معرفی و محکوم شوند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وی افزود: حل معضل پیش آمده بر عهده مسوولان امر همچون نظام پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و وزیر بهداشت است لذا درخواست می کنم موضوع مطرح شده توسط مجلس پیگیری شود تا شخصیت و خدمات پزشکان زیر سوال نرود.

نماینده ارومیه ادامه داد:سیاست‌های کلی نظام بر مبنای ایجاد عدالت اجتماعی و جغرافیایی است و ما به خاطر اقدامات صورت گرفته در پی اعتراضات مردم ارومیه در مورد عوارض پل شهید کلانتری از وزیر راه و ترابری تشکر می‌کنیم، اما در خصوص راه آهن ارومیه _مراغه هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

وی با بیان این‌که در ارومیه حتی یک متر ریل وجود ندارد گفت: علی‌رغم تلاش‌های متعدد در طول یک سال گذشته برای تسریع در پروژه راه آهن ارومیه - مراغه، هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده ارومیه افزود: البته وزیر اعلام کرده است که با چینی‌ها قرارداد بسته شده است، اما در روزنامه‌ها دیده می‌شود که بیش از چند صد کیلومتر ریل گذاری را به سرمایه گذاران چینی واگذار می‌کنند و اسم چند شهر را می‌آورند، اما از ارومیه خبری نیست.

وی تصریح کرد: درخواست من این است تا به موضوع رسیدگی شود، زیرا ارومیه به دلیل ضامن بودن برای امنیت کشور در غرب و مرز مشترک با چند کشور اولین اولویت را در ریل گذاری دارد.

ذاکر هم چنین با اشاره به اغتشاشات اخیر رسیدگی به موضوع فوق را از جهت حقوقی الزامی دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet