شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/03/31 14:33:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون ماده 10 احزاب:

به تمامی تجمعات آرام مجوز می‌دهیم

**عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: این کمیسیون به تمامی کسانی که بخواهند تجمع آرام برگزار کنند، مجوز خواهد داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "اسدالله بادامچیان" در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمیسیون ماده 10 احزاب به تمامی کسانی که بخواهند تجمع آرام برگزار کنند، مجوز خواهد داد اما به راهپیمایی‌هایی که زمینه‌ساز اغتشاش باشند مجوز نمی‌دهیم.

وی افزود: اعتراض به روند انتخابات باید از طریق مجاری قانونی باشد و نه راهپیمایی‌های غیرمسالمت ‌آمیز و بی‌مجوز که زمینه اغتشاش را فراهم می‌کند.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها یادآور شد: برای مسیری که در آن اغتشاش ایجاد می‌شود، مجوز نمی‌دهیم چون وزارت کشور طبق قانون نمی‌تواند به تجمع‌هایی که زمینه ساز اغتشاش است مجوز بدهد.

بادامچیان در پاسخ به خبرنگاری که پرسید چرا برای برخی دیگر از تجمعات که از سوی حامیان احمدی نژاد برگزار می‌شود، مجوز صادر می‌کنید، گفت: چون احساس کردیم که آنها آرامش را حفظ می‌کنند.

وی ادامه داد:‌ برای تجمعاتی که آرامش را حفظ می‌کنند می‌توان مجوز صادر کرد.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها با بیان اینکه حساب کاندیداها و حامیانشان را از اغتشاش گران باید جدا کرد اظهار داشت: نامزدها مثل آقای موسوی نباید بیانیه‌های تند صادر کنند، اگر هر کسی خودش را از این اغتشاشات کنار بکشد، دیگر زمینه سوء استفاده فراهم نخواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet