هدر موبایل
1396/02/06 15:35:21
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

ظلم اتحادیه اروپا باعث کاهش گرایش اروپاییان به احزاب سیاسی در انتخابات شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ظلم اتحادیه اروپا به مردم و شرایط عصر اطلاعات باعث شده آنها به صورت افراطی احزاب را وارد چالش کنند.
ظلم اتحادیه اروپا باعث کاهش گرایش اروپاییان به احزاب سیاسی در انتخابات شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است ظلم اتحادیه اروپا به مردم و شرایط عصر اطلاعات باعث شده آنها به صورت افراطی احزاب را وارد چالش کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100049686065.jpg ظلم,اتحادیه,اروپا,,باعث,کاهش,گرایش,اروپاییان,به,احزاب,سیاسی,در,انتخابات,شده,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به قرارگیری در آستانه دومین دور انتخابات ریاست جمهوری فرانسه درخصوص نقش احزاب در جریان برگزاری این انتخابات گفت: مردم در کشورهای غربی از احزاب زده شده اند و رفته رفته گرایش های غیرحزبی پیدا کرده اند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: عصر اطلاعات، شرایط خاصی را به وجود آورده که مردم را به سمت فعالیت های سیاسی خارج از احزاب سوق داده است.

وی افزود: از سوی دیگر توده گرایی موج راست که در جوامع غربی شکل گرفته باعث شده راست گرایان افراطی بیشترین نقش را در برهم زدن فضای حزبی در اروپا و آمریکا داشته باشند و بعضا بر موج نژادی و توده ای سوار شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: توده ای شدن و راست افراطی که در غرب شکل گرفته تهدیدی برای دنیای امروز بوده و ممکن است تبعات خشونت باری نیز داشته باشد اما از طرفی علت این موضوع  ظلم اتحادیه اروپا به مردم بود که آنها برای خروج از وضع موجود احزاب را به چالش می کشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet