خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/02/08 10:48:51
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا :

نگاه به بیرون مرزها عزت و کرامت ایرانی را زیر سئوال می برد

نماینده مردم آمل با بیان اینکه اگر نگاه مسئولان به خارج از مرزها باشد مطمنا کشور با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد و نه تنها این امر عامل پیشرفت ایران نخواهد شد ، بلکه سبب عقب ماندن نیز می گردد،گفت: نگاه به بیرون مرزها عزت و کرامت ایرانی را زیر سئوال می برد.
نگاه به بیرون مرزها عزت و کرامت ایرانی را زیر سئوال می برد نماینده مردم آمل با بیان اینکه اگر نگاه مسئولان به خارج از مرزها باشد مطمنا کشور با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد و نه تنها این امر عامل پیشرفت ایران نخواهد شد ، بلکه سبب عقب ماندن نیز می گردد،گفت: نگاه به بیرون مرزها عزت و کرامت ایرانی را زیر سئوال می برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107794791476.jpg نگاه,به,بیرون,مرزها,عزت,و,کرامت,ایرانی,را,زیر,سئوال,می,برد Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص " تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نامزدهای انتخاباتی به مردم قول بدهند که نگاهشان به ملت ایران است نه بیرون مرزها"  با اشاره به اینکه در تمامی مذاکرات و نشست های بین المللی نمایندگان کشورهای خارجی با تکیه بر روحیه وطن پرستی و میهن پرستی سعی در معرفی و شناساندن خود دارند، اظهار کرد: نگاه به داخل و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های جوانان کشور یقینا تنها و تنها راهگشای حل مشکلات و پیشرفت می باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با تاکید بر اینکه باید از امکانات و پتانسیل های فراوان موجود در کشور که می تواند عامل توسعه و رشد ایران اسلامی شود استفاده کرد، گفت: به هیچ عنوان دیگر کشورها به دنبال توسعه و پیشرفت واقعی ایران نیستند و به دنبال منافع و امتیاز های سیاسی و اقتصادی خود می باشند، به همین دلیل باید با اتکا به دانش و استعداد ایرانی به سمت توسعه و ترقی حرکت کرد.

وی با بیان اینکه اگر نگاه مسئولان به خارج از مرزها باشد مطمنا کشور با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد و نه تنها این امر عامل پیشرفت ایران نخواهد شد ، بلکه سبب عقب ماندن نیز می گردد، تصریح کرد: کشورهای سلطه گر به دنبال کسب منافع و سود بیشتر برای خود هستند و این امر باعث تحقیر شدن ملت و کشور خواهد شد .

نماینده مردم آمل با بیان اینکه در دنیای امروز تبادلات جایگاه مناسبی دارند، ولی تبادلات و مبادلاتی که عزت و کرامت یک کشور را حفظ کند باید اصل قرار گیرد ، افزود: هیچ کسی نباید به خود اجازه دهد عزت مردم را زیر سئوال ببرد.

وی در پایان بیان داشت: نگاه و اتکا به دیگر کشورها و خارج از مرزها اعتماد به نفس را از مردم و مسئولان خواهد گرفت و عاملی برای عدم پیشرفت واقعی کشور می باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet