خبرگزاری خانه ملت

شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/02/08 12:26:14
سرویس سیاسی
بدری :

نگاه به توانمندی و استعداد داخلی نصب العین همه نامزدهای انتخاباتی باشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران با تاکید بر لزوم تکیه بر توانمندی و ظرفیت داخل مرزها گفت: نگاه به توانمندی و استعداد داخلی نصب العین همه نامزدهای انتخاباتی باشد.
نگاه به توانمندی و استعداد داخلی نصب العین همه نامزدهای انتخاباتی باشد عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران با تاکید بر لزوم تکیه بر توانمندی و ظرفیت داخل مرزها گفت: نگاه به توانمندی و استعداد داخلی نصب العین همه نامزدهای انتخاباتی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107459699984.jpg نگاه,به,توانمندی,و,استعداد,داخلی,نصب,العین,همه,نامزدهای,انتخاباتی,باشد Icana

صدیف بدری در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص " تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نامزدهای انتخاباتی به مردم قول بدهند که نگاهشان به ملت ایران است نه بیرون مرزها" بیان داشت:   تمامی کاندیداهای حاضر در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری باید توصیه و تاکید مقام معظم رهبری برای نگاه به داخل مرزها را باید نصب العین خود قرار داده و تمامی سیاست ها و برنامه های خود را در این چارچوب تدارک ببینند.

وی تاکید کرد: هر وقت مسئولان ارشد کشور به مردم، جوانان و توانمندی های داخلی به مانند زمان انقلاب،  هشت سال دفاع مقدس، سازندگی و مقابله با تحریم ها، توسعه و پیشرفت علمی و اقتصادی کشور تکیه کردند، شاهد رشد و شکوفای و نتایج مناسب و ارزشمندی بودیم.

نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه مطمئنا کاندیداهای احراز صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری باید در رقابت های خود بر اصل نگاه به ظرفیت ها و توانمندی های داخلی ایران اسلامی تاکید کنند ،گفت: نگاه و توجه به آنسوی مرزها نتیجه قابل ملموسی برای کشورمان طی این سالهای در پی نداشته است و این امر باید درسی برای همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باشد.

وی افزود: کشورهای بیگانه در تمامی این سالهای هر وقت خواستار مذاکراه و کمک به ایران شده اند سعی در کسب منافع و شرایط بهتر برای خود داشته اند و در این بین سرنوشت و توسعه کشورمان ارزش کمتری در نزد آنها داشته است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران با تاکید بر اینکه بدون شک با تکیه به توانمندی و ظرفیت داخل مرزها می توان با مدیریت دقیق و منظم بر همه مشکلات فائق شد و راه را برای توسعه و پیشرفت بهتر و بیشتر باز کرد، گفت: باید ریشه حل همه مشکلات را در داخل مرزها جستجو کرد و نباید انتظار داشت که مشکلات و معضلات داخلی با نگاه به آنسوی مرزها و از طرف بیگانگان برطرف گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet