هدر موبایل
1396/02/09 11:49:56
سرویس اجتماعی
خضری:

جامعه؛ محور مغفول‌مانده نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری/بررسی برنامه کاندیداها در حوزه اجتماعی ضروری است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه در نخستین مناظره انتخاباتی حوزه اجتماع و فرهنگ مغفول ماند، گفت: قطعا در مناظره های آتی این موضوعات باید مورد توجه قرار گیرد.
جامعه؛ محور مغفول‌مانده نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری/بررسی برنامه کاندیداها در حوزه اجتماعی ضروری است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه در نخستین مناظره انتخاباتی حوزه اجتماع و فرهنگ مغفول ماند، گفت: قطعا در مناظره های آتی این موضوعات باید مورد توجه قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/57783.jpg جامعه؛,محور,مغفول‌مانده,نخستین,مناظره,انتخابات,ریاست,جمهوری/بررسی,برنامه,کاندیداها,در,حوزه,اجتماعی,ضروری,است Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از اینکه در مناظره روز گذشته میان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، توجه به حوزه اجتماعی و فرهنگ مغفول ماند، گفت: بدون شک اساس هر جامعه سه مسئله سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است که به جرات می توان نظام اجتماعی را قلب تپنده دو مقوله دیگر نامید.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: واقعیت آن است که اگر در حوزه اجتماعی دچار نقص یا مشکل شویم انعکاس منفی آن در دو نظام سیاسی و اقتصادی نیز نمود خواهد کرد که این نشان دهنده اهمیت به حوزه اجتماع و فرهنگ است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در مناظره انتخابات ریاست جمهوری روز گذشته مباحث سیاسی پررنگ تر شد و اغلب کاندیدا از فضای موجود بهره برداری سیاسی می کردند در حالی که قرار بود از ابتدا توجه به حوزه اجتماع و فرهنگ محور مناظره روز نخست باشد اما کمتر توجهی به این مباحث صورت گرفت.

وی یادآور شد: اعتماد عمومی و باورهای مردم بسیار حائز اهمیت است و سرمایه با ارزش هر کشور به شمار می رود و در این شرایط لازم است دیدگاه و برنامه های مهمی برای در دست داشتن این اعتماد در حوزه های مختلف را مورد توجه قرار داد.

خضری تاکید کرد: هر یک از کاندیداهایی که قرار است که ریاست دولت دوازدهم را در دست بگیرد، باید نگاه ویژه به بحث آسیب های اجتماعی داشته باشد چراکه طی سال های اخیر، این معضل در وضعیت هشدار قرار گرفته است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت بحث اجتماع و فرهنگ لازم است بار دیگر و در مناظره های آتی این موضوعات مورد توجه واقع شود تا برنامه های کاندیدا در حوزه های اجتماعی و فرهنگی برای مردم تبیین شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet