هدر موبایل
1396/02/09 14:24:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی:

وجود ۲۰۰ اسکله بلاتکلیف در کشور به معضل قاچاق دامن زده است

نماینده مردم کرج، اشتهارد، فرویس و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود بیش از ۲۰٠ اسکله بلاتکلیف در کشور موجب دامن زدن به قاچاق های کلان شده است.
وجود ۲۰۰ اسکله بلاتکلیف در کشور به معضل قاچاق دامن زده است نماینده مردم کرج، اشتهارد، فرویس و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود بیش از ۲۰٠ اسکله بلاتکلیف در کشور موجب دامن زدن به قاچاق های کلان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/49232.jpg وجود,۲۰۰,اسکله,بلاتکلیف,در,کشور,به,معضل,قاچاق,دامن,زده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عزیز اکبریان در جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان البرز که صبح شنبه در سالن مرکز تربیت مربی برگزار شد، با تاکید بر اینکه مقوله مهم تولید در کشور باید جدی گرفته شود، اظهار کرد: ایجاد بستر اشتغال و افزایش سطح رفاه مردم سبب کنترل تورم و خروج از رکود می شود.

وی با تاکید بر اینکه باید بستر تولید در کشور بیش از گذشته فراهم شود، افزود: باید بیکاری در کشور ۲۵ درصد کاهش پیدا کند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد، فرویس و آسارا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای تولید در کشور به بیش از ٢٠٠ میلیارد دلار اعتبار نیاز داریم.

وی با تاکید بر اینکه برای برون رفت از مشکلات یاد شده باید از سرمایه گذاری بخش خصوصی استفاده کرد، گفت: به طور قطع با استخدام مشکل بیکاری حل نمی شود.

اکبریان با تاکید بر اینکه بدون شک با تعامل کارگر و کارفرما می توان تولید را رونق بخشید، افزود: تشکیل ستاد تسهیل توانسته بخش اعظم موانع تولید و اقتصاد مقاومتی را بررسی و برطرف کند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد، فرویس و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورود کالاهای قاچاق از ورودی های مختلف ضربه سنگینی به اقتصاد کشور وارد کرده است، گفت: وجود بیش از ۲۰٠ اسکله بلاتکلیف در کشور سبب شده که اقدام به قاچاق های کلان در کشور صورت پذیرد.

به گزارش مهر، وی با اشاره به کاهش ۲۰ درصدی قاچاق کالای سیگار در کشور، خاطرنشان کرد: این مهم جای خوشحالی دارد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet