خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/02/09 14:16:24
سرویس استان ها
خاتمی خبر داد:

برآورد 50 میلیارد ریال خسارت سیل به مزارع گندم و باغات روستاهای ماهنشان/ خوشبختانه آسیب جانی نداشتیم

نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی از خسارت دیدن مزارع گندم و باغات روستایی در بخش انگوران این شهرستان خبرداد و مجموع میزان خسارات وارده را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کرد.
برآورد 50 میلیارد ریال خسارت سیل به مزارع گندم و باغات روستاهای ماهنشان/ خوشبختانه آسیب جانی نداشتیم نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی از خسارت دیدن مزارع گندم و باغات روستایی در بخش انگوران این شهرستان خبرداد و مجموع میزان خسارات وارده را 50 میلیارد ریال برآورد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103759423703.jpg برآورد,50,میلیارد,ریال,خسارت,سیل,به,مزارع,گندم,و,باغات,روستاهای,ماهنشان/,خوشبختانه,آسیب,جانی,نداشتیم Icana

سید مرتضی خاتمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جاری شدن سیل در برخی روستاهای ماهنشان گفت: به دلیل بارش تگرگ در نواری از بخش انگوران شهرستان ماهنشان و جاری شدن سیل خساراتی به تعداد محدودی از واحدهای مسکونی و احشام وارد شده است که بلافاصله پیگیری شده و اقدامات اولیه برای اسکان و رفع نیازهای اولیه ساکنان این دو، سه واحد مسکونی صورت گرفته است.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بارش تگرک به تعادی از گندمزارها و مزارع خساراتی وارد کرده است، افزود: در همین رابطه به 2200 هکتار از مزارع گندم و 50 هکتار از باغات منطقه خسارت وارد شده است.

وی با بیان اینکه در این سیل، به مزارع گندم 60 تا 70 درصد خسارت وارد شده است و باغات نیز صددرصد خسارت دیده اند، خاطرنشان کرد:برآوردهای اولیه  نشان می دهد که  بالغ بر40 میلیارد ریال به مزارع گندم و بالغ بر 10 میلیارد ریال به باغات خسارت وارد شده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در جریان وقوع این سیل،به تعدادی از راه های مواصلاتی و کانال ها خسارت وارد شده اما خوشبختانه به کسی آسیب جانی نرسیده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet