ایام محرم 1398
1388/03/31 15:48:00
سرویس سیاسی

نماینده کاشمر: شورای نگهبان دغدغه‌های رقبای انتخاباتی را بیطرفانه برطرف کند

**"محمد رضا خباز" نماینده کاشمر قانون را فصل‌الخطاب دانست و گفت: شورای نگهبان دغدغه‌های رقبای انتخاباتی را باید بی‌طرفانه برطرف کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وی در نطق میان‌دستور روز یکشنبه مجلس با بیان اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری زمینه وفاق را برای دلسوزان کشور و انقلاب به وجود آورده است، تصریح کرد: سخنان مقام معظم رهبری بازگشت اعتماد به کشور را فراهم کرده است و شورای نگهبان باید با بی‌طرفی این شائبه‌ها را بزداید.

وی تاکید کرد در مقطع کنونی لازم است احزاب، رسانه‌ها و صدا و سیما وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند، و آزادی بازداشت‌شدگان سیاسی و افراد نقش موثری را برای آرامش در کشور ایجاد می‌کند.

نماینده کاشمرمقابله با اغتشاش‌گران را لازم و ضروری دانست وگفت‌‌ : بسیجیان و نیروی انتظامی باید با خویشتن‌داری با مردم برخورد کنند و از احزاب نیز می‌خواهیم از چارچوب قانون خارج نشوند.

خباز رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در مورد کاندیداها را باعث وحدت میان مردم دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب در دیداری که روز سه‌شنبه با نمایندگان کاندیداها داشته‌اند دغدغه‌هایی که از جانب آنها به وجود آمده است را ایشان با نصیحت‌هایی برطرف و به یک جمع‌بندی مفید تبدیل کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سخنان رهبر انقلاب در نماز جمعه بسیار حائز اهمیت است، خاطر نشان کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب به دلیل آنکه از هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و دیگران دفاع کرد بسیار حائز اهمیت و البته روحیه وفاق و همبستگی را در کشور به وجود آورد.

نماینده کاشمر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه همه کاندیداها از عناصر کشور هستند، گفت: ایشان با ذکر این مطالب باعث شدند که احساس امنیت و دلخوشی در کشور افزایش یابد و یقینا شخصیت‌هایی که در این انتخابات حضور دارند سوابق درخشانی در کشور دارا هستند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet