هدر موبایل
1396/02/09 14:21:03
سرویس اجتماعی
شرفی:

گرد و غبار، مدارس آبادان را برای دو روز تعطیل کرد/افزایش مشکلات تنفسی پیامد تشدید گرما و ریزگردها

نماینده مردم آبادان در مجلس از تعطیلی مدارس این شهر طی دو روز آینده به دلیل تشدید گرد و غبار در خوزستان خبر داد.
گرد و غبار، مدارس آبادان را برای دو روز تعطیل کرد/افزایش مشکلات تنفسی پیامد تشدید گرما و ریزگردها نماینده مردم آبادان در مجلس از تعطیلی مدارس این شهر طی دو روز آینده به دلیل تشدید گرد و غبار در خوزستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105430437795.jpg گرد,و,غبار،,مدارس,آبادان,را,برای,دو,روز,تعطیل,کرد/افزایش,مشکلات,تنفسی,پیامد,تشدید,گرما,و,ریزگردها Icana

غلامرضا شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص آخرین وضعیت گرد و غبار در استان خوزستان، گفت: وضعیت آب و هوای استان خوزستان به خصوص شهر آبادان بسیار نگران کننده است متاسفانه گرد و غبار از شب گذشته آغاز شده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان افزایش غلظت میزان گرد و غبار از نخستین ساعات صبح امروز ( شنبه 9 اردیبشهت)، تصریح کرد: ریزگردها در شهرهای مختلف استان خوزستان وجود دارد اما میزان غلظت آن در شهر آبادان بسیار بیشتر است به نوعی که مدارس این شهر برای امروز و فردا تعطیل شده است.

وی با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان جهت مهار ریزگردها، افزود: منشاهای خارجی به دلیل عدم همکاری سایر کشورها را نمی توان اصلاح کرد لذا باید مسئولان تمام توان خود را برای مهار ریزگردهای کانون‌های داخلی صرف کنند تا از رنج مردم کاسته شود.

شرفی ادامه داد: مهار ریزگرد با منشأ و کانون‌های داخلی سبب کاهش روزهای آلوده استان خوزستان خواهد شد، بنابراین باید هر آنچه در قوانین اخیر مجلس مصوب شده یا جزء دستور کار مسئولان سازمانی تعریف شده، عملیاتی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: گرمای هوا در تشدید گرد و غبار و افزایش مشکلات تنفسی مردم تاثیر دارد بنابراین مردم با کمترین تحرک مشکلات تنفسی پیدا می‌کنند، متاسفانه بر اساس پیش‌بینی‌ها شرایط پیش آمده تا روز دوشنبه (11 اردیبهشت ماه) ادامه خواهد داشت./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet