هدر موبایل
1396/02/10 14:36:36
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

زلزله سیاسی در آمریکا و اروپا منجر به فروپاشی سیستم حکومتی غرب می شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در تحلیل پیروزی ترامپ ، برگزیت و نتیجه انتخابات فرانسه گفت: زلزله سیاسی به وقوع پیوسته می تواند منجر به فروپاشی ساختار حکومتی کشورهای غربی شود تا جایی که امروز ما شاهد تقلای اتحادیه اروپایی برای فرار از شکست هستیم.
زلزله سیاسی در آمریکا و اروپا منجر به فروپاشی سیستم حکومتی غرب می شود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در تحلیل پیروزی ترامپ ، برگزیت و نتیجه انتخابات فرانسه گفت: زلزله سیاسی به وقوع پیوسته می تواند منجر به فروپاشی ساختار حکومتی کشورهای غربی شود تا جایی که امروز ما شاهد تقلای اتحادیه اروپایی برای فرار از شکست هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg زلزله,سیاسی,در,آمریکا,و,اروپا,منجر,به,فروپاشی,سیستم,حکومتی,غرب,می,شود Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: مجموعه تحولات جهان غرب باتوجه به نتیجه برگزیت در بریتانیا ، پیروزی ترامپ در انتخابات الکترال2016 و در نهایت آرایش سیاسی انتخابات فرانسه نشان دهنده یک زلزله بزرگ سیاسی است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: زلزله سیاسی رخ داده انعکاسی از بحران ها ، مطالبات بر زمین مانده جامعه غرب و گسل ملت با دولت آمریکا است.

وی در ادامه افزود: رویگردانی مردم از سیستم سنتی حزبی کشورهای غربی از جمله آمریکا ، بریتانیا و فرانسه نشان دهنده سرخوردگی درخواست های آنها از سیاستمداران این کشورها است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زلزله سیاسی به وقوع پیوسته می تواند منجر به فروپاشی ساختار حکومتی کشورهای غربی شود تا جایی که امروز ما شاهد تقلای اتحادیه اروپایی برای فرار از شکست هستیم.

وی با پیش کشیدن صف بندی انتخابات فرانسه میان «امانوئل مکرون» و «مارین لوپن» گفت: جامعه فرانسه عملا چندپاره شده و ساختار سیاسی این کشور عملا فروپاشی را مزه می کند.

نقوی حسینی گفت: ولع ساختارشکنی مردم کشورهای غربی که از صندوق های رای خارج می شود نشان دهنده بحران های فزاینده ای است که رهبران غربی توانایی مهار آن را ندارند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet