هدر موبایل
1396/02/10 14:30:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در کارگروه آب و کشاوری پلدختر صورت گرفت؛

انتقاد نماینده مردم از اجرا نشدن پروژه‌های حوزه آب پلدختر

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی از اجرایی نشدن پروژه های حوزه آب و ایستگاه پمپاژ های این شهرستان انتقاد کرد.
انتقاد نماینده مردم از اجرا نشدن پروژه‌های حوزه آب پلدختر نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی از اجرایی نشدن پروژه های حوزه آب و ایستگاه پمپاژ های این شهرستان انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100653622042.jpg انتقاد,نماینده,مردم,از,اجرا,نشدن,پروژه‌های,حوزه,آب,پلدختر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حمیدرضا کاظمی ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه آب کشاورزی شهرستان پلدختر با حضور استاندار لرستان اظهار داشت: در صورتی که بخشی از دشت «واشیان» با چهار هزار هکتار زمین به آبی تبدیل شود کمک ویژه ای به اقتصاد پلدختر، کشاورزان و رشد و توسعه منطقه می شود.

وی افزود: هفت تا هشت پروژه کشاورزی با قدمت ۱۳ سال توسط وزارتخانه های نیرو و جهادکشاورزی شکل گرفته و واقعیت امر این است که مشکلات این پروژه ها را تخصیص های قطره چکانی نمی تواند حل کند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: ایستگاه پمپاژ «رنگین بان» با قدمت نزدیک به ۱۳ سال شاید دو یا سه بار هم افتتاح شده ولی به دلیل مشکل جانمایی و مشکلات دیگر هنوز مردم نتوانسته اند از آن استفاده کنند و این امر نیازمند دستور ویژه دولت است و چنانچه ۷۰۰ هکتار زمین به وسیله این ایستگاه پمپاژ آبی شود زندگی مردم متحول می شود.

کاظمی به پروژه آبرسانی «بان بازه چم مهر» پلدختر اشاره کرد و افزود: با دستور ویژه استاندار لرستان مبلغ پنج میلیارد ریال به این پروژه تخصیص داده شد ولی به دلیل مشکلات جزیی که دارد مردم نتوانسته اند از آن بهره ببرند.

وی اظهار کرد: ایستگاه پمپاژ «دشت جایدر» با وجود اینکه ردیف ملی دارد ولی نیازمند سرعت بخشیدن در اجرای آن است و ایستگاه پمپاژ «واشیان» نیز حدود هشت سال است که تعطیل بوده و نزدیک ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ایستگاه های پمپاژ «جلگه خلج»، «زیودار»، «آمیران کوشکی» نیز نیاز است در این جلسه بررسی و تعیین تکلیف و تصمیم جدی در مورد آنها گرفته شود تا در این رابطه امیدی در دل مردم ایجاد شود.

به گزارش مهر، کاظمی گفت: پمپ های پروژه آبرسانی «دشت جایدر» شهرستان پلدختر به علت این که ۹۵۰ میلیون تومان برای ترخیص آنها به حساب واریز نشده در گمرگ به کالاهای متروکه تبدیل شده اند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet