خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/02/11 13:05:00
سرویس سیاسی
/ثبات سیاسی و اقتصادی کشور در کلام رهبری/

دهقانی فیروزآبادی:کشور و مردم نیازمند کار با کیفیت و روحیه جهادی برای رسیدن به پیشرفت هستند

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مطمئنا برای حفظ اقتدار کشور، باید کار با کیفیت و جهادی را سرلوحه فعالیت ها قرار داد و با نگاه به دورن کشور به سمت توسعه همه جانبه حرکت کرد ، گفت: وضعیت کشور نیازمند کار پرحجم و با کیفیت برای توسعه و رونق بهتر و بیشتر است.
دهقانی فیروزآبادی:کشور و مردم نیازمند کار با کیفیت و روحیه جهادی برای رسیدن به پیشرفت هستند عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مطمئنا برای حفظ اقتدار کشور، باید کار با کیفیت و جهادی را سرلوحه فعالیت ها قرار داد و با نگاه به دورن کشور به سمت توسعه همه جانبه حرکت کرد ، گفت: وضعیت کشور نیازمند کار پرحجم و با کیفیت برای توسعه و رونق بهتر و بیشتر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106512623616.jpg دهقانی,فیروزآبادی:کشور,و,مردم,نیازمند,کار,با,کیفیت,و,روحیه,جهادی,برای,رسیدن,به,پیشرفت,هستند Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص سخنان مقام معظم رهبری "پیرامون اعلام صریح حمایت از قشرهای ضعیف از سوی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و کار انقلابی و جهادی تنها راه سامان یافتن مشکلات کشور است"، اظهار کرد: وضعیت کشور نیازمند کار پرحجم و با کیفیت برای توسعه و رونق بهتر و بیشتر است و کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید برای تثبیت موقعیت کشور و رونق اقتصادی تلاش نمایند.

وی تاکید کرد: مطمئنا برای حفظ اقتدار کشور و حرکت به سمت شرایط مطلوب مقام معظم رهبری و مردم، باید کار با کیفیت و جهادی را سرلوحه فعالیت ها قرار داد و با نگاه به دورن کشور به سمت توسعه همه جانبه حرکت کرد ، که در این بین کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید بر این نکته دقت لازم را داشته باشند.

نماینده مردم تفت با بیان اینکه برخی برای حل مشکلات مردم از خدمت بی منت و کارجهادگونه و انقلابی فاصله گرفته اند، گفت: برای جبران این نقاط ضعف که بعضا ساختاری و مدیریتی است، باید تمام تلاش را برای رفع و به سرانجام رسیدن طرح ها و فعالیت های محرومیت زدایی انجام داد.

وی با تاکید بر اینکه باید با کار جهادی و نگاه انقلابی در تمام عرصه ها ضعف ها و مشکلات را بر طرف کرد و به سمت ایرانی آباد و سربلند حرکت کرد، افزود: می توان با نگاه جهادی و انقلابی با حداقل امکانات حداکثر استفاده و بهره وری را برد و مناقع ملی کشور را تامین کرد، چرا که باید برای رفع محرومیت ها و حل مشکلات اساسی مردم و قشر ضعیف کار خدایی و خدمت بی منت در اولویت باشد.

دهقانی فیروزآبادی بیان داشت: انتظار این است که کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه و رسیدگی به قشر ضعیف و مستضعف را در سرلوحه خود قرار دهند و برای حل مشکلات این قشر که همواره در تمامی صحنه ها در کنار نظام و انقلاب اسلامی بوده اند ، تلاش نمایند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان، تصریح کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری بی شک توان و قدرت کشور را برای اقتدار همه جانبه فراهم می کند و کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید با تاسی از این فرمایشات به سمت آحاد جامعه رفته و سعی و تلاش خود را برای پایان دادن به مشکلات کشور معطوف کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet