ایام محرم 1398
1396/02/11 09:39:04
سرویس اجتماعی
بنیادی:

بدهکار شدن بیمه ها با افزایش تعرفه های پزشکی/تاخیر در اعلام تعرفه ها به نفع حوزه سلامت نیست

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه افزایش تعرفه های پزشکی بیمه ها را بیش از قبل بدهکار می کند، گفت: این درحالی است که تاخیر در اعلام تعرفه ها به نفع حوزه سلامت نیست.
بدهکار شدن بیمه ها با افزایش تعرفه های پزشکی/تاخیر در اعلام تعرفه ها به نفع حوزه سلامت نیست عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه افزایش تعرفه های پزشکی بیمه ها را بیش از قبل بدهکار می کند، گفت: این درحالی است که تاخیر در اعلام تعرفه ها به نفع حوزه سلامت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109848736075.jpg بدهکار,شدن,بیمه,ها,با,افزایش,تعرفه,های,پزشکی/تاخیر,در,اعلام,تعرفه,ها,به,نفع,حوزه,سلامت,نیست Icana

بهروز بنیادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تعیین تکلیف تعرفه های پزشکی از موضوعات مورد دغدغه گروه پزشکی است، گفت: با وجود آنکه شایعات زیادی مبنی بر افزایش یا کاهش تعرفه های پزشکی وجود دارد اما هنوز نسبت به آن تصمیم گیری نشده است.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تاخیر در اعلام تعرفه ها به نفع حوزه سلامت نیست، ادامه داد: به نظر می رسد میزان اعلام تعرفه ها بر مبنای نرخ تورم باشد که حال باید این مهم مورد بررسی قرار گیرد که آیا لازم است چنین افزایشی وجود داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تعیین تکلیف تعرفه های پزشکی باید به نظام پزشکی واگذار شود، تصریح کرد: در گذشته نیز چنین واگذاری صورت گرفته بود اما اکنون این اختیار از دست نظام پزشکی خارج شده که لازم است دوباره این سازمان بتواند تعرفه های حوزه سلامت را دوباره در اختیار بگیرد.

وی یادآور شد: واقعیت آن است که در شرایط کنونی نیازی به افزایش تعرفه ها نیست و اگر بیمه ها بتوانند بدهی خود را به طور دقیق و منظم پرداخت کنند شاید احساس به افزایش تعرفه ها نباشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: افزایش دوباره تعرفه ها منجر به بدهی بیشتر بیمه ها شده و در نتیجه مشکلات سازمان های بیمه گر در اجرای تعهداتشان سنگین تر می شود لذا باید در این زمینه مدیریت درستی صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet