خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/04/01 09:45:00
سرویس سیاسی
فراخوان رهبر انقلاب به آرامش و انسجام -4

یحیی‌زاده: خیر مردم و نظام، پیروی از قانون اساسی و بیانات رهبری است

**نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر خیر مردم، مملکت و نظام را بخواهیم باید براساس قانون اساسی و فرمایشات رهبری قدم برداریم.

"سیدجلال یحیی‌زاده" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت گفت: اینکه فرمایشاتی که رهبر معظم انقلاب حکیمانه و دلسوزانه در خطبه‌های نمازجمعه مطرح کردند برخی افراد ساده درک کنند ولی برخی از ما که در جایگاه مسئولیتی قرار داریم توجه نداشته باشیم و آن را نفهمیم، یک درد بزرگ است.

وی تصریح کرد: به نظر من کلام رهبر کبیر انقلاب نص و کاملاً شفاف بود و وقتی کلام این چنین است ما نباید خود استدلال کنیم.

عضو کمیسیون فرهنگی تاکید کرد: اگر خیر مردم، مملکت و نظام را بخواهیم باید براساس قانون اساسی و فرمایشات رهبری قدم برداریم.

وی با بیان اینکه وقتی رهبری در این شرایط بحران مطلبی را تشخیص دارند بایستی سخنان ایشان را پذیرفت، یادآور شد: در قانون تصریح شده است توجه به مواضعی که از سوی رهبر تشخیص داده می‌شود،بر همگان لازم است.

یحیی‌زاده خاطرنشان ساخت:‌ آرامش سیاسی برای کشور ما از آن رو که دنیا در مبادلات و تجارت با تردید نگاه نداشته باشد نیاز است.

وی با یادآوری اینکه کشور با چهل میلیون رای اوج گرفته است، تاکید کرد: نباید اجازه دهیم با توطئه دشمن این میزان رای در دیدگاه بین المللی فراموش شود.

نماینده مردم تفت و میبد خاطرنشان کرد: این رای بهترین وسیله است که ما در جایگاه جهانی بالاترین اقتدار را داشته باشیم و بسیاری از مشکلاتمان را در عرصه بین‌المللی مرتفع کنیم.

وی در پایان گفت:‌ ما در چند روز اخیر هم خسارت جانی داشتیم و هم خسارت مادی حال آن که اینها در برابر خسارت وارده معنوی در سطح ملی و جهانی بسیار ناچیز است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet