خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/02/11 12:31:47
سرویس اجتماعی
خضری مطرح کرد:

آموزش پیشگیرانه راه‌کار رفع آسیب‌های اجتماعی/اعتیاد، بیکاری و طلاق سه ضلع بحران آسیب های اجتماعی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه مهمترین راهکار برای رفع آسیب های اجتماعی توجه به نیروی انسانی کارآمد است، گفت: متاسفانه برای رسیدن به شرایط ایده آل راه نرفته زیادی وجود دارد.
آموزش پیشگیرانه راه‌کار رفع آسیب‌های اجتماعی/اعتیاد، بیکاری و طلاق سه ضلع بحران آسیب های اجتماعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه مهمترین راهکار برای رفع آسیب های اجتماعی توجه به نیروی انسانی کارآمد است، گفت: متاسفانه برای رسیدن به شرایط ایده آل راه نرفته زیادی وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43488.jpg آموزش,پیشگیرانه,راه‌کار,رفع,آسیب‌های,اجتماعی/اعتیاد،,بیکاری,و,طلاق,سه,ضلع,بحران,آسیب,های,اجتماعی Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در حوزه آسیب های اجتماعی بیکاری، اعتیاد و طلاق در مرز هشدار قرار دارند، افزود: در شرایط کنونی آمار بیکاری در سطح کشور بسیار بالا است،که این مسئله مشکلات جامعه را افزایش داده است از سویی دیگر اعتیاد در سطح جامعه بیداد می کند تا جایی که امروزه ایران جزء پرمصرف ترین مردم دنیا از لحاظ مصرف موادمخدر در دنیا به شمار می رود.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشستی که نمایندگان مجلس در ابتدای آغاز به کار مجلس دهم با مقام معظم رهبری داشتند ایشان توجه به بحث آسیب های اجتماعی را از جمله دغدغه های جامعه دانستند که این نشان دهنده اهمیت توجه به این معضلات است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: مهمترین راهکار برای رفع آسیب های اجتماعی توجه به نیروی انسانی کارآمد است از سویی دیگر توجه به بحث آمایش سرزمین و آموزش های پیشگیرانه می تواند تا حد زیادی به رفع معضل آسیب های اجتماعی کمک کند.

وی یادآور شد: زمانی که برای رفع معضلات آسیب های اجتماعی برنامه ریزی مدونی نداشته باشیم بدون شک نمی توان نظام اجتماعی مدونی را برای جامعه تدوین کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه رفع آسیب های اجتماعی بسیار ناموفق عمل کرده ایم و به نظر می رسد در دولت آینده باید برنامه راهکارهای هدفمندی را برای آن در نظر گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet