هدر موبایل
1396/02/12 11:16:26
سرویس اجتماعی
کوچکی نژاد:

تأخیر سازمان محیط‌زیست در ارسال لایحه حمایت از محیط‌بانان/محیط‌بانان باید مختار به استفاده از سلاح باشند

نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس از تاخیر دولت در بررسی لایحه حمایت از محیط بانان انتقاد و بر لزوم ارائه سریع تر این لایحه به مجلس تاکید کرد.
تأخیر سازمان محیط‌زیست در ارسال لایحه حمایت از محیط‌بانان/محیط‌بانان باید مختار به استفاده از سلاح باشند نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس از تاخیر دولت در بررسی لایحه حمایت از محیط بانان انتقاد و بر لزوم ارائه سریع تر این لایحه به مجلس تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109516981969.jpg تأخیر,سازمان,محیط‌زیست,در,ارسال,لایحه,حمایت,از,محیط‌بانان/محیط‌بانان,باید,مختار,به,استفاده,از,سلاح,باشند Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تاخیر دولت در بررسی لایحه حمایت از محیط بانان انتقاد و بر لزوم ارائه سریع تر این لایحه به مجلس تاکید کرد و گفت: محیط بانان با مشکلات اجتماعی و اقتصادی زیادی مواجه هستند و رفع این مشکلات نیازمند تعیین تکلیف هر چه سریع تر لایحه حمایت از محیط بانان است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مواردی مانند افزایش تعداد محیط بان، اقتدار، اختیارات و همچنین معاضدت های قضایی باید در لایحه حمایت از محیط بانان دیده شود، تصریح کرد: محیط بانان باید مانند نیروی نظامی و انتظامی از اقتدار و اختیار لازم برای بکارگیری سلاح برخوردار شوند تا در مواجهه با شکارچیان غیرمجاز و متعدیان به محیط زیست بتوانند از سلاح خود استفاده کنند.

حمایت های اقتصادی، اجتماعی و قضایی از محیط بانان کافی نیست/ تاخیر بیشتر در ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس جایز نیست

وی با یادآوری اینکه حمایت های اقتصادی، اجتماعی و قضایی از محیط بانان کافی نیست و سازمان حفاظت محیط زیست باید در لایحه حمایت از محیط بانان این مهم را مورد توجه قرار دهد، ادامه داد: تاخیر بیشتر در ارائه این لایحه به مجلس جایز نیست.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم، با بیان اینکه به طور قطع بعد از ارائه لایحه حمایت از محیط بانان به مجلس تمامی اهتمام خود را برای بررسی و تصویب آن در سریع ترین زمان به کار خواهیم برد، افزود: در این باره به نحوی عمل پیش خواهیم رفت که عمده مشکلات محیط بانان با اجرای این لایحه مرتفع شود.

تجهیزات محیط بانان جوابگوی حفاظت از حیات وحش و عرصه های طبیعی نیست/ حقوق محیط بانان باید به عدالت نزدیک شود

نایب رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه تجهیزات محیط بانان جوابگوی حفاظت از حیات وحش و عرصه های طبیعی نیست، گفت: متاسفانه حقوق این قشر کفاف زندگی آنها را نمی دهد و همچنین حق ماموریت و اضافه کاری نیز به آنها تعلق نمی گیرد؛ به صورت جدی نیاز است تجهیزات و امکانات پیشرفته ای در اختیار آنها قرار داده شده و حقوق آنها به عدالت نزدیک شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet