هدر موبایل
1396/02/16 12:23:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

ابهام در منابع پول‌پاشی‌های اخیر دولت/ از وزیر اقتصاد سوال می کنیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت یا از طریق استقراض از بانک مرکزی یا از طریق ذخیره ای که برای دوران انتخابات کنار گذاشته منابع مالی پرداخت دیون مردم را فراهم کرده است.
ابهام در منابع پول‌پاشی‌های اخیر دولت/ از وزیر اقتصاد سوال می کنیم عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت یا از طریق استقراض از بانک مرکزی یا از طریق ذخیره ای که برای دوران انتخابات کنار گذاشته منابع مالی پرداخت دیون مردم را فراهم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103377109108.jpg ابهام,در,منابع,پول‌پاشی‌های,اخیر,دولت/,از,وزیر,اقتصاد,سوال,می,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید حسن حسینی در خصوص اقدام دولت در پرداخت معوقات فرهنگیان، افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی گفت: خوشحالیم به بهانه انتخابات دولت مجبور به اجرای مصوبات مجلس شود. انتخابات بهانه ای شد که دولت پولدار شود و دیون مردم را پرداخت کند.

نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی در خصوص منبع این پرداخت های اخیر دولت به بازنشستگان و فرهنگیان نیز گفت: دولت یا از طریق استقراض از بانک مرکزی و یا از طریق ذخیره ای که برای دوران انتخابات کنار گذاشته بود منابع مالی این اقدامات را فراهم کرده است که برای روشن شدن این امر از وزیر اقتصاد سوال خواهیم کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم مطرح کرد: ما خوشحالیم که به بهانه انتخابات دولت به تعهدات خود مبنی بر افزایش حقوق بازنشستگان، افزایش مستمری مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد و همچنین پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان عمل کرد. این موجب خوشحالی است که دولت ها به برکت انتخابات به تعهدات عقب افتاده خود عمل می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزایش یارانه مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد را از مصوبات مجلس در بودجه ۹۶ خواند و گفت: دولت مکلف بود از فروردین ماه سال جاری این اقدام را انجام دهد، علیرغم مخالفت دولت، مجلس مصوبه ای برای افزایش مستمری محرومان به حدود ۲۰۰ هزار تومان داشت که دولت به بهانه انتخابات آن را اجرا کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet