هدر موبایل
1396/02/17 12:53:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجبی:

دنیا به واسطه برجام دانست افزون بر توان نظامی، توانایی مذاکره هم داریم

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافق جهانی برجام موجب اتحاد جامعه و رفع مشکلات هویتی در مرزهایمان شد گفت:‌ افزون بر این دنیا بداند علاوه بر توانایی نظامی توانایی مذاکره هم داریم.
دنیا به واسطه برجام دانست افزون بر توان نظامی، توانایی مذاکره هم داریم نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توافق جهانی برجام موجب اتحاد جامعه و رفع مشکلات هویتی در مرزهایمان شد گفت:‌ افزون بر این دنیا بداند علاوه بر توانایی نظامی توانایی مذاکره هم داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102949871422.jpg دنیا,به,واسطه,برجام,دانست,افزون,بر,توان,نظامی،,توانایی,مذاکره,هم,داریم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرج الله رجبی افزود: برجام شخصیت ملی را به کشور برگرداند و این تفاهم بین المللی نیاز به مراقبت دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نرسیدن به توافق برجام ممکن بود ما را با فاجعه ای بزرگ رو به رو کند‌ ادامه داد: توان دفاعی یک کشور در عرصه های نظامی شرط لازم برای تعامل و گفت گو با سایر کشورهاست اما کافی نیست.

وی گفت:‌ برجام یکی از برجسته ترین پدیده های سیاسی در کشور است و دستاوردهای آن می‌تواند در اقتصاد و سیاست ملی و بین المللی ما تأثیر جدی داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اگر می خواهیم در کشور اصلاح اقتصادی صورت پذیرد باید ابتدا ساختارهای اقتصادی عوض شود افزود: متاسفانه ماه ها درباره حقوق نجومی افراد که نهایتا 50 میلیارد ریال است حرف زده می شود اما درباره اتفاقاتی که در شهرداری تهران افتاد حرفی زده نمی شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:‌ ما تنها کشوری هستیم که در آن صدا و سیما اپوزیسیون دولت است.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حرکت از نقطه نامطلوب به مطلوب در فضای سیاسی به یکباره اتفاق نمی افتد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet