هدر موبایل
1396/02/17 14:26:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی:

تصمیم گیری درباره پرداخت یارانه 250 هزار تومانی در چارچوب وظایف دولت نیست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدها از بیان وعده های عوام گرایانه و نجومی بپرهیزند.
تصمیم گیری درباره پرداخت یارانه 250 هزار تومانی در چارچوب وظایف دولت نیست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نامزدها از بیان وعده های عوام گرایانه و نجومی بپرهیزند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107773343760.jpg تصمیم,گیری,درباره,پرداخت,یارانه,250,هزار,تومانی,در,چارچوب,وظایف,دولت,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فاطمه سعیدی اظهار امیدواری کرد که در مناظرات و سخنرانی نامزدهای انتخاباتی شاهد فضای رقابت سالم بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از نامزدها، وعده های نجومی می دهند، به خصوص اعلام می کنند که یارانه 250هزار تومانی به مردم پرداخت می کنند؛ این ادعای بزرگی است.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم ادامه داد: این کار در چارچوب وظایف دولت نیست بلکه مربوط به وظایف مجلس است و آقای لاریجانی رییس مجلس نیز در این زمینه اعلام کرد که این مساله امکان پذیر نیست.

سعیدی اضافه کرد: نامزدها نباید وارد این مباحث شوند و اگر این وعده ها به مردم داده نشود، بهتر است زیرا شعور و درک مردم بالاتر از این حرف هاست که بخواهند با این وعده ها به نامزدی رای دهند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نامزدها باید دست از وعده های پوپولیستی، عوام فریبی و وعده های نجومی بردارند و این را در نظر بگیرند که شعور و درک مردم ما بالاست و متوجه توخالی بودن این وعده ها می شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر این که نامزدهای انتخاباتی باید در موضوع زنان و اقداماتی که می خواهند در این زمینه انجام دهند، سخن بگویند، گفت: آقای روحانی در طول این چهار سال اقدامات خوبی در این زمینه انجام دادند و در مناظره نیز هم آقای روحانی و هم آقای جهانگیری برنامه هایشان را در حوزه زنان بیان کردند ولی از بقیه نامزدها هیچ برنامه و صحبتی ندیدیم.

به گزارش ایرنا، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای مجلس دهم شورای اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت ماه 1396 در کشور برگزار می شود.

در این دور از انتخابات ریاست جمهوری صلاحیت 6 نفر از داوطلبان از سوی شورای نگهبان احراز شده است. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet