هدر موبایل
1396/02/18 14:39:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجبی:

سخن از افزایش یارانه غیرکارشناسی است

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت:‌ اگر کسی بیاید بگوید که ما می‌توانیم یک ریال یارانه را افزایش دهیم حرفی بی‌ ربط و بدون کارشناسی زده است.
سخن از افزایش یارانه غیرکارشناسی است نماینده مردم شیراز در مجلس گفت:‌ اگر کسی بیاید بگوید که ما می‌توانیم یک ریال یارانه را افزایش دهیم حرفی بی‌ ربط و بدون کارشناسی زده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103299112726.jpg سخن,از,افزایش,یارانه,غیرکارشناسی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرج الله رجبی در همایش فرهنگیان در شیراز افزود:‌ با توجه به شرایط و رکودی که بر مملکت حکمفرما است، افزایش یارانه ممکن نیست.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر نمایندگان می‌خواستند نماینده بودن و مرد میدان بودن خود را در مجلس شورای اسلامی به مردم ثابت کنند باید یارانه را حذف می‌کردند، چرا که حذف یارانه از سوی نمایندگان مجلس می توانست بزرگترین خدمت به مردم باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت می تواند هزینه 45 هزار میلیاردی را که در قالب یارانه به مردم پرداخت می‌کند در بخش‌های عمرانی هزینه کند و این اقدام دولت می‌تواند باعث رونق گرفتن پروژه‌های عمرانی و در ادامه‌ باعث ایجاد اشتغال در کشور شود.

وی گفت: با توجه به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، مسئولان و دست اندرکاران نظام جمهوری انقلاب اسلامی درتلاشند تا با خارج کردن غدد بدخیم و مشکلات از بدن کشوری به نام ایران، مملکت جمهوری اسلامی را به حالت ثبات ایده‌آل برسانند که این اقدام نیازمند کار کارشناسی است.

به گزارش ایرنا، این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان کرد: بنده قبلا از دولت انتقاد کرده‌ام، اما نباید فراموش کنیم که انتخابات یک بحث ملی است و مردم اگر کشور ایران را از یک تیغه خطرناک عبور ندهند در آینده ای نه چندان دور باید شاهد فروپاشی مملکت به دست بعضی از افراد باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet