انتخابات ریاست جمهوری
1396/02/19 11:53:11
سرویس صحن
هاشمی تخته نژاد در نطق میان دستور:

اهتمام ویژه دولت برای عمل آمریکا به تعهدات برجامی ضروری است/اقتدار ملی ایران متکی به مردم است

نماینده مردم بندرعباس در مجلس، با بیان اینکه اقتدار ملی ایران متکی به مردم است، گفت: دولتمردان ایرانی باید همت کرده و اجازه ندهند که آمریکا بی تعهدی کرده و برجام را اجرا نکند.
اهتمام ویژه دولت برای عمل آمریکا به تعهدات برجامی ضروری است/اقتدار ملی ایران متکی به مردم است نماینده مردم بندرعباس در مجلس، با بیان اینکه اقتدار ملی ایران متکی به مردم است، گفت: دولتمردان ایرانی باید همت کرده و اجازه ندهند که آمریکا بی تعهدی کرده و برجام را اجرا نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101426571958.jpg اهتمام,ویژه,دولت,برای,عمل,آمریکا,به,تعهدات,برجامی,ضروری,است/اقتدار,ملی,ایران,متکی,به,مردم,است Icana

حسین هاشمی تخته نژاد در نشست علنی امروز(سه شنبه 19 اردیبهشت ماه) در نطق میان دستور خود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد مسعود حضرت مهدی (عج) به تمامی مسلمانان و آزادگان گفت: جان باختن جمعی از معدنچیان آزادشهر استان گلستان را که در حادثه انفجار و ریزش معدن گرفتار شده و جان خود را مظلومانه از دست دادند، تسلیت گفت.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اقتدار ملی ایران برگرفته و متکی به مردم است، افزود: رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و حضور حماسی مردم در صحنه های انقلاب به مردم ثابت شده است و سایه ی جنگ را اقتدار ملی و دم مسیحایی رهبری از کشوری برداشته است، که موفقیت برجام نیز به برکت این اقتدار بوده است.

اهتمام ویژه دولت برای عمل آمریکا به تعهدات برجامی ضروری و الزامی است

هاشمی تخته نژاد ادامه داد: دولتمردان ایرانی باید همت کرده و اجازه ندهند که آمریکا بی تعهدی کرده و برجام را اجرا نکند، که اهتمام ویژه دولت برای اجرای طرف مقابل ضروری و الزامی است.

 وی یادآور شد: امروز اگر دنیا تن داده که ایران اسلامی در منطقه به ویژه سوریه نقش تعیین کننده ای داشته باشد، به دلیل پشتیبانی ایران از جریان مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم بوده است، چرا که فرهنگ ما فرهنگ حسینی و عاشورایی است.

حسینی تخته نژاد با بیان اینکه دشمن نیک فهمیمده که دل مردم ایران مالامال از فرهنگ عاشورایی بوده و هرگز زیربار ذلت نمی رود، افزود:باید از مجاهدت های رزمندگان اسلام که در برابر تروریسم های دست پرورده آمریکا و اسراییل در سوریه و عراق ایستادگی و مقابله کرده و آنها را به شکست وادار کردند، تشکر کنم.

وی با بیان اینکه اگر ما در سوریه و عراق نمی جنگیدیم اکنون باید در داخل مرزهایمان می جنگیدیم، افزود: چگونه است که برخی در داخل اقتدار مبتنی بر فرهنگ عاشورایی را درک نکرده اند، آنهایی که دل به لبخند استکبار خوش کرده‌اند و قدرت و توان داخلی را نادیده می‌گیرند بدانند که دانسته یا نادانسته نَرد دوستی با بیگانه بسته و ناخواسته در زمین دشمن بازی می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد:آمریکا جنایتکار و تروریست دستش برسد به هیچ کس رحم نخواهد کرد و فرقی بین اصلاح طلب و اصولگرا نخواهد بود او اصل نظام را نشانه گرفته است، پس شایسته است بزرگان و فرهیختگان با سعه صدر در جهت ارتقاء وحدت ملی و انسجام اسلامی تلاش نمایند تا اقتدار ملی مان مستحکم تر شود.

وی اظهار کرد: با نگاه به توان داخل و تعامل با جهان خارج، اقتصاد مقاومتی را تقویت و تولید و اشتغال را گسترش داده و با اتکاء و  خودباوری خودکفا شویم که آب و نان و معیشت و سعادت مردم در این است.

هاشمی تخته نژاد افزود: حال که در آستانه یکی از شاخص های مردم سالاری دینی و یکی از مولفه‌های قدرت یعنی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا هستیم متحد و یکدل و به کوری چشم دشمنان با حضور حداکثری پای صندوق های رأی به ندای رهبری لبیک گفته و با انتخاب اصلح به فردی مقتدر، دشمن نترس و شجاع رأی دهیم تا سیادت و آقایی ما را در مقابل استکبار جهانی استیلا ببخشد.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان با حضور اقوام و مذاهب در کنار هم یک همنشینی و هم زیستی مطلوب و مناسبی دارند که تبدیل الگوی وحدت اسلامی شده است، ادامه داد: ازطرف دیگر قرار گرفتن این استان در تنگه استراتژیک هرمز و مجاورت با خلیج فارس و دریای عمان ذخایر معدنی و منابع نفت و گاز و بهره‌مندی از زیرساخت‌های حمل و نقل ریلی و دریایی و بنادر بزرگ به پایتخت اقتصادی مبدل گشته است، اما از این امتیازها کمترین بهره به مردم نجیب استان رسیده است که متأسفانه رضایتمندی را کاهش داده و نگرانی جدی آنان را فراهم نموده است.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس دهم، تصریح کرد:مردم می‌گویند مگر دولتمردان ما را شهروند درجه 2 می‌دانند که در استفاده و بکارگیری به ما توجه نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه با فعال سازی تعاونی های مرزنشینان و بازارچه‌های مرزی و بهره مندی از ته لنجی معاش مردم باید فراهم شود، افزود: مبارزه با قاچاق به خصوص قاچاق کلان و سازمان یافته با جدیت صورت پذیرد نه با کوله برهای فقیر که برای تأمین معاش خود فعالیت می کنند.

عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه مناطق آزاد در کشور یک بام و دو هوا عمل می کنند، گفت: در بسیاری از استان ها که مناطق آزاد دارند خودروها در محدوده استان مجوز تردد دارند اما در استان هرمزگان با داشتن 2 منطقه آزاد قشم و کیش چنین مجوزی داده نشده است، گفته شده است آنها خلاف قانون عمل کرده‌اند گویا اجرای قانون فقط برای استان هرمزگان است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet