خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/02/19 16:04:51
سرویس فرهنگی
سیاوشی شاه‌عنایتی خبر داد:

مشکل خروج زهرا نعمتی از کشور حل شد/ نباید نیروهای نخبه را سرخورده و منزوی کرد

نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس از حل مشکل خروج زهرا نعمتی از کشور خبر داد و تاکید کرد: باید مقتضیات زمان و مکان در اجتهاد در نظر گرفته شود.
مشکل خروج زهرا نعمتی از کشور حل شد/ نباید نیروهای نخبه را سرخورده و منزوی کرد نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس از حل مشکل خروج زهرا نعمتی از کشور خبر داد و تاکید کرد: باید مقتضیات زمان و مکان در اجتهاد در نظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103195927234.jpg مشکل,خروج,زهرا,نعمتی,از,کشور,حل,شد/,نباید,نیروهای,نخبه,را,سرخورده,و,منزوی,کرد Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ممنوع‌الخروج شدن زهرا نعمتی توسط همسرش، گفت: خوشبختانه طبق آخرین اخباری که به دست ما رسیده، با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی رئیس کمیته‌ی ملی پارالمپیک مشکل خروج این ورزشکار از کشور به طور ویژه حل شده و وی می‌تواند در تورنمنت بین‌المللی حضور پیدا کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معاونت زنان ریاست‌جمهوری لایحه‌ای را مبنی بر تدوین "گذرنامه‌های ویژه خدمت" به منظور تسریع در خروج زنان نخبه علمی، ورزشی و علمی ایجاد شود در دست دارد تا تحت عنوان اقدام ویژه دولت، این قشر از بانوان از کشور خارج و در زمان مشخصی بازگردند چراکه دولت برای این نیروهای نخبه خود سرمایه‌گذاری کرده است و نباید اجازه داد آنها سرخورده و منزوی شوند.

وی با بیان اینکه فراکسیون زنان مجلس نیز طرحی برای اصلاح قانون خروج زنان از کشور دنبال می‌کند، تاکید کرد: باید مقتضیات زمان و مکان در اجتهاد در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گذرنامه‌های ویژه خدمت فقط برای افراد خاص در نظر گرفته شود و برای حل مشکل دیگر زنان جامعه باید به آن‌ها آموزش داد این مهم را جزو شروط ضمن عقد بیاورند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet