پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/04/02 13:00:00
سرویس صحن

اعلام وصول 4 لایحه و 5 سوال در جلسه علنی سه شنبه

**در پایان جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی ۴ لایحه موافقتنامه و ۵ سوال از وزرای دولت اعلام وصول شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، لایحه موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات در مورد مالیات‌های بردرآمد و سرمایه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری یمن اعلام وصول شد.

همچنین موافقتنامه همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان در عرصه مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته و تروریسم اعلام وصول شد.

لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت قبرس از دیگر لوایح اعلام وصولی امروز مجلس بود.

همچنین وصول لایحه همکاری امنیتی میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت پادشاهی بحرین اعلام شد.

سوال ملی نادر قاضی پور نماینده ارومیه از وزیر آموزش و پرورش در خصوص علت عدم پرداخت حقوق قانونی فرهنگیان در حال بازنشستگی اعلام وصول شد.

در ادامه سوال ملی عوض حیدرپور شهرضایی نماینده شهرضا و سمیرم سفلی از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص علت عدم پیشگیری از عناصر مساله دارد در بخش‌های تخصصی وزارتخانه نیز اعلام وصول شد.

همچنین اعلام وصول سوال فخرالدین حیدری نماینده سقز و بانه از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص دریافت هزینه‌های اضافی از بیماران توسط جراحان و پزشکان در سراسر کشور قرائت شد.

سوال ملی نادر قاضی پور از وزیر امور خارجه در خصوص عدم جدیت وزارتخانه در انجام میله گذاری مرزی با عراق و سوال سیروس برنا نماینده بروجن از وزیر بازرگانی در خصوص ضعف و ناکارآمدی وزارتخانه در تنظیم بازار داخلی دیگر اعلام وصولی‌های جلسه علنی امروز بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet