هدر موبایل
1396/02/22 16:21:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

استقبال اردن از سفر ترامپ به ریاض با تهدید سوریه/ائتلاف متحدین دمشق محق به واکنش نظامی علیه متجاوزان است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اردنی ها در نشست سران عربی با رئیس جمهوری آمریکا می خواهند با دست پر حاضر شوند تا رضای واشنگتن ، ریاض و تل آویو را کسب کنند و بهترین راه برای امان تهدید ارتش سوریه است.
استقبال اردن از سفر ترامپ به ریاض با تهدید سوریه/ائتلاف متحدین دمشق محق به واکنش نظامی علیه متجاوزان است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اردنی ها در نشست سران عربی با رئیس جمهوری آمریکا می خواهند با دست پر حاضر شوند تا رضای واشنگتن ، ریاض و تل آویو را کسب کنند و بهترین راه برای امان تهدید ارتش سوریه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg استقبال,اردن,از,سفر,ترامپ,به,ریاض,با,تهدید,سوریه/ائتلاف,متحدین,دمشق,محق,به,واکنش,نظامی,علیه,متجاوزان,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: سوریه کشوری مستقل است که براساس تمام قوانین بین المللی باید به مرزهای آن احترام گذاشته شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ دولتی بدون هماهنگی و کسب اجازه از دمشق حق عملیات نظامی در خاک سوریه ندارد.

وی در ادامه گفت: نیروهای نظامی خارجی که با هدایت آمریکا وارد خاک سوریه شده اند نیروهای متجاوز هستند و ائتلاف متحدین دمشق محق به واکنش نظامی و برخورد مستقیم با آنها هستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت اردن اگر نگران امنیت مرزهای این کشور است باید مانع فعالیت تروریست های تکفیری شود تا روند موفقیت های دمشق در جنگ با داعش تثبیت شود.

وی تصریح کرد: ارتش سوریه هرگز به عنوان تهدید برای مرزهای اردن محسوب نشده اند اما محدوده استقرار نظامی ارتش اردن در نزدیکی نیروهای دولتی سوریه است.

نقوی حسینی با اشاره به تدارک رژیم صهیونیستی و عربستان برای سفر ترامپ گفت: اردنی ها در نشست سران عربی با رئیس جمهوری آمریکا می خواهند با دست پر حاضر شوند تا رضایت واشنگتن ، ریاض و تل آویو را کسب کنند و بهترین راه برای امان تهدید ارتش سوریه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet