شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/02/23 12:52:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرد مطرح کرد:

تدوین طرح‌های جدید برای حمایت از کارگران ساختمانی در مجلس/لزوم تعیین تکلیف بیمه کارگران ساختمانی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تدوین طرح‌های جدید برای حمایت از کارگران ساختمانی در مجلس خبر داد و گفت: متأسفانه در آستانه انتخابات، بحث‌های انتخاباتی داغ است و طرح‌هایی برای حمایت از این قشر داده می‌شود که فقط جنبه تبلیغاتی دارد.
تدوین طرح‌های جدید برای حمایت از کارگران ساختمانی در مجلس/لزوم تعیین تکلیف بیمه کارگران ساختمانی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تدوین طرح‌های جدید برای حمایت از کارگران ساختمانی در مجلس خبر داد و گفت: متأسفانه در آستانه انتخابات، بحث‌های انتخاباتی داغ است و طرح‌هایی برای حمایت از این قشر داده می‌شود که فقط جنبه تبلیغاتی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703106781393143.jpg تدوین,طرح‌های,جدید,برای,حمایت,از,کارگران,ساختمانی,در,مجلس/لزوم,تعیین,تکلیف,بیمه,کارگران,ساختمانی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کرد در رابطه با وضعیت بیمه کارگران ساختمانی، گفت: متأسفانه اکنون که در آستانه انتخابات هستیم و بحث‌های انتخاباتی داغ است، طرح‌هایی برای حمایت از این قشر داده می‌شود که فقط جنبه تبلیغاتی دارد.

نماینده مردم  خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ما به این فکر هستیم که مصوباتی را برای حمایت از کارگران ساختمانی تصویب کنیم و باید وضعیت این قشر یک بار هم که شده تعیین تکلیف شود.

وی گفت:‌ البته این مصوبات هنوز به طور کامل تدوین و نهایی نشده اما به دنبال رفع مشکلات بیمه‌ای آنها هستیم. 

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: باید طرحی قابل اجرا در حمایت از این کارگران مطرح شود و محل تأمین اعتبارش هم مشخص شود. اینگونه نباشد که طرحی را اعلام کنیم اما محل تأمین اعتبارش نامشخص باشد.

کرد گفت:‌کارگران ساختمانی باید از مزایای بیمه همگانی برخوردار شوند در حالی که امروز اینگونه نیست.

به گزارش فارس، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: بنابر این بحث حمایتی کارگران ساختمانی در کمیسیون اجتماعی خواهد آمد تا راه حل  اجتماعی مناسب اتخاذ شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet