انتخابات ریاست جمهوری
1388/04/02 14:54:00
سرویس سیاسی

نماینده مسجد سلیمان: پس از اعلام نظر نهایی شورای نگهبان رضایی در مورد انتخابات نظر می دهد

**امیدوار رضائی گفت :‌پس از اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در خصوص انتخابات، رضایی نظر خودش را در خصوص رسیدگی به اعتراضاتش در این شورا اعلام خواهد کرد.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، امیدوار رضایی نماینده مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران پارلمانی درحاشیه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این مطلب که اعتراض برادرم نسبت به آرای صندوق‌های 170 شهری است که بیش از آمار واجدین شرایط در آنجا رای داده شده است گفت :‌ شورای نگهبان این ایراد را در مورد تنها 50 شهر وارد دانسته است.

وی گفت :‌ محسن رضایی پیشنهاد داده بود که حداقل 10 درصد شش استان مورد نظرش بازشماری شود در صورتی که  برای بازشماری آرا نیازمند اطلاعات اولیه‌ای همچون فرم‌های 22 و 28 آماری وزارت کشور و شورای نگهبان هستیم.

امیدوار رضائی گفت : در صورتی که این آمار ارائه شود می‌توان مدعی شد که نظر آقای رضایی درست بوده یا نه اما متاسفانه هنوز شورای نگهبان این اطلاعات را در اختیار برادرم قرار نداده است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نیز بر بازشماری آرا تاکید کرده‌اند و شورای نگهبان نیز آمادگی خود را برای بازشماری آرای صندوق‌ها اعلام کرده است، گفت : راه قانونی برای پیگیری اعتراض رضایی و بازشماری صندوق‌ها ارائه اطلاعات مورد تقاضا است.

نماینده مسجد سلیمان گفت :‌ هنوز شورای نگهبان صندوق‌ها را مورد بازشماری قرار نداده است ،بنده نماینده برادرم در شورای نگهبان هستم و در حال مذاکره با سخنگوی این شورا هستم تا شورای نگهبان را نسبت به ارائه اطلاعات لازم و مورد تقاضا قانع کنم.

رضائی گفت : در صورتی که این اطلاعات به ما ارائه شود نمایندگان ستاد محسن رضایی به شهرستان‌ها خواهند رفت و موضوع بازشماری صندوق‌ها را پیگیری می‌کنند تا تطابق این آمار با صندوق‌ها مشخص شود.

امیدواررضایی تصریح کرد :پس از اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در خصوص انتخابات، رضایی نظر خودش را در خصوص رسیدگی به اعتراضاتش در این شورا اعلام خواهد کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet