هدر موبایل
1396/02/24 11:34:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقاپور:

مردم ویژگی‎های نمایندگان شوراها را با خط‌کش عقلانیت بسنجند

نماینده‎ مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ویژگی‎های نمایندگان شوراها را با خط‌ کش عقلانیت بسنجند.
مردم ویژگی‎های نمایندگان شوراها را با خط‌کش عقلانیت بسنجند نماینده‎ مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ویژگی‎های نمایندگان شوراها را با خط‌ کش عقلانیت بسنجند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107329145641.jpg مردم,ویژگی‎های,نمایندگان,شوراها,را,با,خط‌کش,عقلانیت,بسنجند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، معصومه آقاپور با بیان این مطلب اظهار کرد: شوراها به منزله مجلس‎های قانون‎گذاری کوچک در شهرها و روستاها به شمار می‌آیند که هدف اصلی آن جلوگیری از تک‎روی و حاکم شدن فکر جمعی است.  

نماینده‎ مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، افزود: شورا باید با انعطاف‌پذیری در راستای حل مشکلات مردم قانون‌گذاری و اقدام ‎کند. 

وی با اشاره به شاخصه‎های انتخاب صحیح گفت: شورا از سال 71 شکل گرفت و از سال 74 نیز به طور رسمی آغاز به فعالیت کرد و با توجه به پیشرفت تکنولوژی، امروزه همه‎ی مردم امکان دسترسی سریع به اطلاعات و رصد مدیران را به طور لحظه‎ای دارند، به طوری که مردم با تعهد و عقلانیت کامل مشکلات جامعه را پیگیری می‎کنند.  

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: کشور ما از یک دریای طوفانی ‎عبور کرده است و یک مدیر عالم و باهنر برای مدیریت و توسعه را می‎طلبد و  اعضای شورا نیز باید در تخصیص منابع نهایت دقت خود را به خرج دهند تا نهایت مطلوبیت را به دست آورند. 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مردم نیز باید در بررسی‎های خود برای انتخاب فرد اصلح، همه‎ی جوانب را در نظر گرفته و شاخصه‎ها و عملکرد افراد را به طور بسیار دقیق بسنجند و فردی را انتخاب کنند که متعهد، باتقوا و متخصص باشد.  

به گزارش ایسنا، نماینده‎ مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلات شورای چهارم بیان کرد: هر فردی که در این برهه در عرصه‎ی انتخابات ظاهر می‌شود، قابل تقدیر بوده و به عنوان خدمتگزار مردم تلقی می‌شود. اما نکته‎ی قابل توجه این که ارزیابی نکات مثبت امیدبخش‎تر از نکات منفی است و این را در نظر بگیریم که اعضای شورای چهارم تا چه میزان در رسیدن به اهداف و برنامه‎های خود موفق بوده‎ و به آن نزدیک شده‎اند. امید است در دوره‎ی بعدی با افزایش نظارت بر عملکرد شوراها شاهد عملکرد بهتری از آنان باشیم. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet