هدر موبایل
1388/04/01 16:37:00
سرویس سیاسی
فراخوان رهبر انقلاب به آرامش و انسجام -6

فولادگر: از حماسه حضور مردم برای ساختن کشور استفاده کنیم

**نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید از نتایج حماسه حضور مردم برای ساختن کشور استفاده کنیم.

"حمیدرضا فولادگر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه گذشته تهران گفت: مقام معظم رهبری یک تحلیل جامع و منصفانه از انتخابات داشتند.

وی تصریح کرد: ایشان کاندیدای پیروز و دیگر کاندیداها و هوادارانشان، همه را جزء ملت عنوان و تاکیدکردند: 40 میلیونی که پای صندوق رای رفتند همه در خلق حماسه 22 خرداد سهیم هستند.

نماینده مردم ااصفهان در مجلس اظهار داشت: پس از سخنان رهبری انتظار می‌رفت نخبگان سیاسی جامعه که مخاطب ایشان بودند مردم را به آرامش دعوت کنند و در کنار آن اعتراضات خود را از مجاری قانونی پیگیری نمایند.

فولادگر تصریح کرد: اگر قرار باشد برخی معترضین اعلام کنند مجاری قانونی را قبول ندارند سنگ روی سنگ بند نخواهد شد همانطور که حضرت امام (ره) و رهبر انقلاب نیز فرمودند: اگر قرار باشد در کشور چهارچوب ما و مبانی قانونی خدشه دار شود دیگر مبنایی وجود نخواهد داشت که براساس آن حرکت کرد.

وی با بیان اینکه اگر قرار باشد مبانی قانونی در کشور دچار خدشه شود در آینده خود این افراد معترض با همین چالش مواجه خواهند شد، تاکید کرد: به همین دلیل این توقع وجود دارد که کاندیداها و نخبگان سیاسی که دارای مخاطب هستند مردم را به آرامش دعوت کنند.

نماینده مردم اصفهان اینکه کاندیداهای معترض اعلام کردند صف مردم از صف اغتشاش‌گران جدا است را اقدام خوبی دانست و در عین حال خاطرنشان کرد: تنها چیزی که می‌ماند این است که از طریق قانونی خواسته‌های خود را دنبال کنند.

وی افزود: با توجه به دخالت‌های صریح بیگانگان و ابعاد امنیتی داخلی، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای که مساله پیدا کرده است، هر تدبیر سیاسی که به آرامش کمک می‌کند را باید در نظر داشت.

فولادگر خاطرنشان ساخت: امیدواریم تجربه این انتخابات زمینه‌ای باشد تا از شرایط عبرت بگیریم و از نتایج حماسه حضور مردم نیز برای ساختن کشور استفاده کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet