پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/04/02 13:22:00
سرویس صحن

ملک محمدی: 22 خرداد نشان داد که ایران بر مردم‌سالاری دینی استوار است

**نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات ۲۲ خرداد به جهانیان نشان داد که ایران بر مردم‌سالاری دینی استوار است.

"حسن ملک‌محمدی" اولین ناطق میان‌دستور جلسه علنی روز سه‌شنبه سخنان مقام معظم رهبری در روز جمعه را بسیار راه‌گشا دانست و تاکید کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب و باعث پیشرفت جامعه می‌باشد.

وی با اشاره به سفرهای استانی دولت نهم، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور و هیئت دولت در دور دوم سفرهای استانی خود به استان سمنان فعالیت‌های ارزشمندی داشته‌اند.

ملک‌محمدی با بیان اینکه در این سفر پروژه‌های بسیار خوبی تصویب شد که تمام آنها آثار مثبتی برای مردم این استان دارد، تصریح کرد: اعضای هیئت دولت زحمات زیادی را برای این استان کشیده‌اند.

نماینده مردم دامغان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: انتخابات 22 خرداد باعث قدرت نظام گردید و نظام اسلامی ایران به جهانیان نشان داد که ایران بر مردم‌سالاری دینی استوار و پشتیبان آن ملت بزرگ ایران است.

وی با اشاره به مشکلاتی که بعد از انتخابات برای کشور پیش آمده است،‌ متذکر شد: این مشکلات باعث می‌شود که انتخابات گذشته را تهدید کند و به برخی از کاندیداها یادآور می‌شود که شما که به عنوان قانون‌گرایی در انتخابات حضور داشته‌اید چرا با گرگ‌های بین‌المللی مانند رئیس جمهور آمریکا در قالب بیانیه با آنها همکاری می‌کنید.

ملک‌محمدی در خصوص تجمع غیرقانونی و تخریب مغازه‌ها، مساجد و غیره گفت: آیا با اینگونه کارها می‌توان نتیجه انتخابات را تغییر داد و با توجه به اینکه تمام سیاسیون دنیا و رسانه‌های بیگانه نظر خود را به تهران معطوف کرده‌اند چرا باید به اینگونه رفتار انجام شود و مردمی که با آرای خود به رئیس جمهور محبوب رای داده‌اند باید تحت تاثیر مردم تهران قرار بگیرد.

نماینده دامغان تصریح کرد: آیا جریانی که با شعارهای دمکراسی وارد میدان شده‌اند چرا فقط رای مردم تهران را قبول می‌کند و شهرستان‌هایی که باعث غنی‌سازی تهران است را نمی پذیرد.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان پیگیر تمام تخلفات است، اظهارداشت: شورای نگهبان توانست با قدرت چندین انتخابات را به صورت سالم برگزار کند.

ملک محمدی گفت: اجرای عدالت اجتماعی نیاز به قانون دارد و افرادی که مدعی قانون‌مداری هستند باید به این امر توجه ویژه داشته باشند و این امر را نباید فراموش کرد که همه در برابر قانون مساوی هستند.

ملک محمدی با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود، یادآور شد: با توجه به اینکه هیئت دولت اقدامات ارزشمندی را انجام داده اما تا رسیدن به هدف مطلوب فاصله زیادی داریم و نرخ بیکاری بالای 17 درصد مردم این شهر را رنج می‌دهد .

وی با اشاره به تاریخ مشروطه ،تصریح کرد: باید اذعان داشت که انگلیس و شیطان بزرگ همیشه نسبت به ایران گستاخ بوده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet