حلول ماه ربیع الاول
1396/02/26 15:26:46
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد/ پیگیری مجلس نسبت به اجرایی نشدن قوانین حوزه معلولان

سخنگوی فراکسیون حمایت از حقوق معلولان با بیان اینکه سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد بر لزوم مناسب سازی فضاهای شهری، حمل ونقل عمومی، پارک ها و پیاده روها برای سهولت در تردد این قشر تاکید کرد.
سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد/ پیگیری مجلس نسبت به اجرایی نشدن قوانین حوزه معلولان سخنگوی فراکسیون حمایت از حقوق معلولان با بیان اینکه سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد بر لزوم مناسب سازی فضاهای شهری، حمل ونقل عمومی، پارک ها و پیاده روها برای سهولت در تردد این قشر تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103068273397.jpg سهم,سه,درصدی,اشتغال,معلولان,باید,تحقق,یابد/,پیگیری,مجلس,نسبت,به,اجرایی,نشدن,قوانین,حوزه,معلولان Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اظهارات رئیس سازمان بهزیستی مبنی بر اینکه تمامی معلولان ضایعه نخاعی از امروز تحت پوشش بهزیستی قرار می گیرند، بر لزوم رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی این قشر تاکید کرد و گفت: الزامات قانونی مناسبی در قانون جامع حمایت از معلولان برای حمایت از این افراد پیش بینی شده و بر اساس این قانون باید زمینه های لازم برای تامین حقوق معلولان فراهم و حمایت های لازم از آنها در دستور کار قرار گیرد.

سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سهم سه درصدی اشتغال معلولان باید تحقق یابد، گفت: به طور قطع فراکسیون حمایت از حقوق معلولان تمامی مشکلات مربوط به اشتغال و معیشت معلولان را بررسی و از سوی دستگاه های مسئول پیگیری می کند؛ در این باره مطالبات جامعه معلولان در اولین جلسه برگزاری این فراکسیون مورد بررسی قرار می گیرد.

فراکسیون حمایت از حقوق معلولان در جهت حمایت از معلولان و احقاق حقوق آنها در مجلس تشکیل شده است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه فراکسیون حمایت از حقوق معلولان در جهت حمایت از معلولان و احقاق حقوق آنها در مجلس تشکیل شده است، تصریح کرد: مجلس باید با استفاده از بعد نظارتی خود علت اجرایی نشدن قوانین حوزه معلولان را پیگیری کند.

مستمری مددجویان بهزیستی در برنامه ششم و بودجه 96 با همت مجلس افزایش یافت

ذوالقدر با بیان اینکه مستمری مددجویان بهزیستی در برنامه ششم و بودجه 96 با همت مجلس افزایش یافت، افزود: انتظار می رود بهزیستی به عنوان متولی حمایت از معلولان توجه به این قشر را در دستور کار قرار دهد و در جهت رفع مشکلات آنها اقدام کند.

فضاها و معابر شهری باید برای سهولت در تردد معلولان استانداردسازی و مناسب سازی شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی،  با تاکید بر اینکه فضاها و معابر شهری برای سهولت در تردد معلولان باید استانداردسازی و مناسب سازی شود، گفت: متولیان شهری باید این موضوع را در دستور کار قرار داده و نسبت به بهسازی و مناسب سازی فضاهای شهری، حمل ونقل عمومی، پارک ها و پیاده روها اقدم کنند.

کمیسیون اجتماعی مجلس باید گامی اساسی در جهت پیگیری مطالبات معلولان بردارد

سخنگوی فراکسیون حمایت از حقوق معلولان با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی مجلس باید گامی اساسی در جهت پیگیری  مطالبات معلولان بردارد و معلولان نیازمند توجه و عنایت تمامی مسئولان هستند، ادامه داد: کمیسیون اجتماعی باید به مشکلات معلولان ورودی جدی داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet