هدر موبایل
1396/02/27 16:46:32
سرویس سیاسی
فلاحیت پیشه :

امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه بدون شک هر چقدر حضور مردم در پای صندوق های رای گسترده تر و بانشاط تر باشد، قدرت و اقتدار چانه زنی مسئولان را افزایش می دهد و این امر باعث می شود که منافع ملی کشور حفظ شود،‌گفت: امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می شود.
امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه بدون شک هر چقدر حضور مردم در پای صندوق های رای گسترده تر و بانشاط تر باشد، قدرت و اقتدار چانه زنی مسئولان را افزایش می دهد و این امر باعث می شود که منافع ملی کشور حفظ شود،‌گفت: امنیت ملی با حضور گسترده مردم در انتخابات تامین می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201703105927095379.jpg امنیت,ملی,با,حضور,گسترده,مردم,در,انتخابات,تامین,می,شود Icana

حشمت الله فلاحیت پیشه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت "پیرامون تاثیرات حضور گسترده مردم در انتخابات بر امنیت ملی و قدرت چانه زنی مسئولین کشور در عرصه های بین المللی"،‌اظهار داشت: تلاش معاندین و دشمنان جمهوری اسلامی ایران همواره بر عدم مشارکت و یا کاهش حضور مردم در پای صندوق های رای بوده تا بتوانند بر این اساس نقشه ها و برنامه های خود را علیه کشورمان اجرایی نمایند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین مولفه های قدرت و اقتدار هر کشور ، حضور آگاهانه و باشکوه مردم آن نظام در پای صندوق های رای می باشد،گفت: چرا که این امر باعث اقتدار و صلابت مسئولان در عرصه های بین المللی و افزایش قدرت چانه زنی در مذاکرات مختلف می باشد.

فلاحت پیشه بیان تصریح کرد: دموکراسی در نظام های دنیا از بزرگترین مولفه های چانی زنی در خارج از کشور و مذاکرات با دیگر کشورها می باشد ،‌برای اینکه این حضور باشکوه و گسترده عامل پشت گرمی و سربلندی مسئولان نظام در نشست ها و دیدارها با مسئولان دیگر کشورها می باشد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب با بیان اینکه بدون شک هر چقدر حضور مردم در پای صندوق های رای گسترده تر و بانشاط تر باشد، قدرت و اقتدار چانه زنی مسئولان را افزایش می دهد و این امر باعث می شود که منافع ملی کشور حفظ شود،‌بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه بالاترین حد دموکراسی و آزادی را دارا می باشد، که این امر نشان دهنده امنیت ملی و آرامش در کشورمان می باشد.

فلاحت‌پیشه با تاکید بر اینکه در عرصه بین‌المللی آنچه باعث افزایش اقتدار یک نظام سیاسی است میزان پشتوانه مردمی از آن نظام است.، اظهار کرد: حضور حداکثری در شرایط امروز از این منظر به طور خاص تقویت‌کننده توان چانه‌زنی جمهوری اسلامی ایران در مسائلی مختلف منطقه و بین المللی خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه  فارغ از اینکه چه کسی در انتخابات موفق به کسب بیشترین آرا خواهد بود، این حضور باشکوه عاملی برای اقتدار و امنیت ملی در کشور می باشد. گفت: مردم باید برای مشارکت در اقتدار و امنیت ملی کشور و تعیین سرنوشت کشور در انتخابات حضور چشمگیر و فعالی داشته باشند تا دشمنان را مایوس و باعث افزایش منافع ملی شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet