هدر موبایل
1396/02/29 10:05:58
سرویس سیاسی
/اطلاعیه شماره 12 ستاد انتخابات کشور/

انتشار اطلاعیه‌های ستاد انتخابات کشور ازطریق رادیو و تلویزیون به‌منزله دستور کتبی ستاد است

ستاد انتخابات کشور تمام شعب اخذ رأی را ملزم به داشتن یک دستگاه رادیو یا تلویزیون روشن جهت دریافت اطلاعیه‌های ستاد انتخابات کشور کرد.
انتشار اطلاعیه‌های ستاد انتخابات کشور ازطریق رادیو و تلویزیون به‌منزله دستور کتبی ستاد است ستاد انتخابات کشور تمام شعب اخذ رأی را ملزم به داشتن یک دستگاه رادیو یا تلویزیون روشن جهت دریافت اطلاعیه‌های ستاد انتخابات کشور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705100537401014.jpg انتشار,اطلاعیه‌های,ستاد,انتخابات,کشور,ازطریق,رادیو,و,تلویزیون,به‌منزله,دستور,کتبی,ستاد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ستاد انتخابات کشور طی اطلاعیه شماره (12) خود اعلام کرد باید در هر شعبه اخذ رأی یک دستگاه رادیو یا تلویزیون به صورت روشن وجود داشته باشد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر می‌باشد:

به اعضای شعب ثبت نام و اخذ رأی تأکید می نماید، حتماً در شعبه اخذ رأی یک دستگاه رادیو یا تلویزیون در دسترس داشته و در تمام طول مدت اخذ رأی، روشن نگه دارند تا دستورالعمل های فوری ستاد انتخابات کشور را که از طریق صدا و سیمای  جمهوری اسلامی ایران ابلاغ می شود مورد عمل قرار دهند.

اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور که از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود به منزله دستور کتبی ستاد انتخابات کشور است و رعایت آن الزامی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet