هدر موبایل
1396/02/30 15:44:12
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی:

فشار اقتصادی غرب میان ملت و حکومت ایران فاصله نمی‌اندازد/ زمان همبستگی مسئولان و مردم فرا رسیده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است مردم با مشارکت میلیونی خود نشان دادند پای نظام ایستاده‌اند و امروز نوبت آنهاست که به مشکلات ملت رسیدگی کنند.
فشار اقتصادی غرب میان ملت و حکومت ایران فاصله نمی‌اندازد/ زمان همبستگی مسئولان و مردم فرا رسیده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است مردم با مشارکت میلیونی خود نشان دادند پای نظام ایستاده‌اند و امروز نوبت آنهاست که به مشکلات ملت رسیدگی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107115209487.jpg فشار,اقتصادی,غرب,میان,ملت,و,حکومت,ایران,فاصله,نمی‌اندازد/,زمان,همبستگی,مسئولان,و,مردم,فرا,رسیده,است Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به استقبال پرشور مردم و مشارکت همگانی آنها در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: این مشارکت تنها یک پیام دارد و آن این است که مردم پای اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه رمدم علیرغم تمام مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال باز هم به نظام علاقمندند، عنوان کرد: پیروز واقعی انتخابات مردم هستند که غرب و نظام سرمایه داری نیز پیامی از این مشارکت دریافت می کند و آن این است که نمی تواند با فشار اقتصادی میان مردم ایران و حاکمیت فاصله بیاندازد.

وی افزود: نظام و حاکمیت ایران مردمی بوده و ریشه در اندیشه، تفکر و باورهای مردم دارد که به راحتی با مقیاس های غربی قابل سنجش نیست ضمن اینکه جمهوری اسلامی به واسطه اسلامی بودن تفاوت فاحشی با سایر نظام های  دموکراسی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به پیامی که مشارکت مردم به مسئولان داخلی و تیم ریاست جمهوری آینده دارد، خاطرنشان کرد: مردم پای نظام ایستاده و کشور خود را دوست دارند و تا کنون حرف ها، شعارها و برنامه ها را شنیده اند لذا از امروز که روز اتحاد و همبستگی است دولت با مجلس و مجلس با دولت و همه اینها با مردم باید به صورت هماهنگ برای اعتلای نظام پیش بروند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet