خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/02/30 13:55:23
سرویس سیاسی
فولادگر:

مشارکت مردمی بیش از هفتاد درصدی در انتخابات ضریب امنیت و اقتدار نظام را بالا می‌برد

نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است رأی مردم به اصل نظام بوده و رئیس جمهور منتخب باید در راستای برطرف کردن مشکلات آنها بکوشد.
مشارکت مردمی بیش از هفتاد درصدی در انتخابات ضریب امنیت و اقتدار نظام را بالا می‌برد نماینده مردم اصفهان در مجلس معتقد است رأی مردم به اصل نظام بوده و رئیس جمهور منتخب باید در راستای برطرف کردن مشکلات آنها بکوشد. https://cdn.icana.ir/d/019/52637.jpg مشارکت,مردمی,بیش,از,هفتاد,درصدی,در,انتخابات,ضریب,امنیت,و,اقتدار,نظام,را,بالا,می‌برد Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور پرشکوه ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گت: این مشارکت به درخواست مقام معظم رهبری بود و باید توجه داشت که رأی بالای مردم در نظام مردمسالاری دینی بسیار اهمیت داشته و مشروعیت ولایت فقیه را می رساند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به افزایش میزان مشارکت نسبت به انتخابات مجلس دهم و ریاست جمهوری یازدهم، یادآور شد: مشارکت بیش از 70 درصدی نشان دهنده این است که ضریب امنیت و اقتدار نظام بیشتر شده و در برابر دشمنی هایی که صورت می گیرد، توان مقاومت داریم.

وی در ادامه ضمن تبریک به روحانی رئیس جمهور منتخب مردم، عنوان کرد: رئیس جمهور منتخب باید بداند مردم اصل نظام را قبول داشتند بنابراین باید همه تلاش را انجام دهد که اصل نظام تقویت و تثبیت شده و قانون اساسی اجرا شود.

فولادگر در ادامه رأی بالای مردم را موضع اقتدار نظام دانست و افزود: رئیس جمهور منتخب باید در همین مسیر تلاش کند که دوگانگی در نظام ایجاد نشود.

وی همچنین با اشاره به مشکلات و دغدغه تمام مردمی که به روحانی رأی داده و نداده اند، گفت: علیرغم مشکلاتی که در بحث رکود و تولید وجود دارد مردم حضور خوبی پای صندوق های رأی داشتند از این رو رئیس جمهور وظیفه دارد مشکلات را برطرف کرده و خدمت به مردم را سرلوحه قرار دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: علت افزایش آرا رقابت فشرده و جدی بود لذا به برنامه های آقای رئیسی که 15 میلیون رأی پشت وی بوده است نیز باید از طرف دولت جدید توجه صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet