هدر موبایل
1396/02/30 17:07:53
سرویس سیاسی
طباطبایی نژاد:

ملت ایران با حضور پرشکوه بعد از چهار دهه رأی آری به نظام دادند

نماینده مردم اردستان در مجلس معتقد است با حضور مردم در صحنه انتخابات سایه جنگ از سر کشور دور می‌شود.
ملت ایران با حضور پرشکوه بعد از چهار دهه رأی آری به نظام دادند نماینده مردم اردستان در مجلس معتقد است با حضور مردم در صحنه انتخابات سایه جنگ از سر کشور دور می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701101890032366.jpg ملت,ایران,با,حضور,پرشکوه,بعد,از,چهار,دهه,رأی,آری,به,نظام,دادند Icana

سیدصادق طباطبایی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور پرشکوه ملت همیشه در صحنه ایران در جریان انتخابات روز گذشته گفت: اصل انتخابات نوعی همه پرسی برای اصل نظام است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همه کسانی که در انتخابات شرکت می کنند به نوعی نظام حاکم بر مملکت و حضور رهبری معظم را تأیید می کنند و همه این ها نوعی پیروزی مضاعف برای ملت ایران است که بعد از حدود 4 دهه به نظام رأی آری می دهند.

وی افزود: مردم ایران در همه عرصه ها با قدرت به صحنه می آیند و از آنجایی که رهبری فرموند سایه جنگ را حضور مردم در انتخابات و همه عرصه ها از سر ما کوتاه می کند آنها بیش از پیش حضور یافتند و قطعا تحلیل ها به سمت نفع و بهره مردم ایران با حضور حداکثری خواهد رفت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب باید قدردان انتخاب مردم باشند، خاطرنشان ساخت: رئیس جمهور منتخب مسئولیت بزرگی بر عهده گرفته است و مشکلات زیادی که در حوزه های مختلف وجود دارد باید برنامه ریزی حل شده و وی باید برای سکانداری 4 سال آینده دستگاه اجرایی برنامه داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet