هدر موبایل
1396/02/31 10:37:28
سرویس سیاسی
نمایندگان ملت با قدردانی از مشارکت میلیونی مردم در انتخابات مطرح کردند؛

تثبیت امنیت و اقتدار نظام با حضور دوباره مردم پای صندوق‌های رأی/ ملت ایران پیروز واقعی انتخابات

نمایندگان مجلس معتقدند حضور پرشور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری کشور را دربرابر توطئه‌های استکبار بیمه کرد.
تثبیت امنیت و اقتدار نظام با حضور دوباره مردم پای صندوق‌های رأی/ ملت ایران پیروز واقعی انتخابات نمایندگان مجلس معتقدند حضور پرشور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری کشور را دربرابر توطئه‌های استکبار بیمه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705109030342282.jpg تثبیت,امنیت,و,اقتدار,نظام,با,حضور,دوباره,مردم,پای,صندوق‌های,رأی/,ملت,ایران,پیروز,واقعی,انتخابات Icana

خبرگزاری خانه ملت، گروه سیاسی؛ ملت ایران بار دیگر در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور بیش از 70 درصدی خود حماسه آفریدند و در نهایت نیز حسن روحانی توانست اکثریت آرا را به خود اختصاص دهد و دوباره برای 4 سال دیگر راهی پاستور شود.

در این بین پیروزی اصلی نصیب ملت ایران شد که با حضور پرشکوه خود پای صندوق‌های رأی باز هم حماسه‌ساز شدند و مهر تأییدی بر نظام جمهوری اسلامی ایران زدند. مردم ایران حضور در انتخابات را به سان بیعتی مجدد با مقام معظم رهبری و آرمان های امام راحل(ره) رقم زدند و نشان دادند حکومت جمهوری اسلامی بدون پشتوانه مردم نیست و این عین مردمسالاری دینی است.

نمایندگان مجلس در گفت و گوهایی که با خانه ملت داشتند ضمن تشکر و قدردانی از ملت حماسه‌آفرین ایران، این حضور پرشکوه را تضمینی برای تقویت و تثبیت نظام جمهوری اسلامی دانستند. متن گفت و گوها را در ادامه می خوانید:

 

رضایی کوچی: حضور گسترده مردم در انتخابات به افزایش اقتدار کشور منجر شد

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: قطعا حضور مردم باعث افزایش اقتدار و قدرت کشور عزیزمان می‌شود.

وی ادامه داد: طبیعی است چشم دشمن به انتخابات ایران باشد زیرا حضور پرشور و پرنشاط مردم نشان دهنده قدرت ایران است.

رضایی کوچی با تاکید بر پشتیبانی مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: مردم شریف ایران وظیفه خود را بخوبی انجام دادند، پس جای بسی تشکر و قدردانی دارد.

محمدرضا رضایی کوچی 3406752/7/2017 12:27:28 PMhttp://media.icana.ir/Image/2017/02/201702102482450686_Thum.jpgمحمدرضا رضایی کوچی
محمدرضا رضایی کوچی

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، افزود: روز بعد از انتخابات، وظیفه دولت و مسئولان کشور است که جوابگو و سپاسگزار حضور مردم باشند و ان‌شاءالله دوستی‌ها جای رقابت‌ها را بگیرد و همگی فضای انتخابات را فراموش کنند.

 

عثمانی: افزایش رقابت خارجی برای انعقاد قراردادهای اقتصادی با ایران در پی اثبات ثبات جمهوری اسلامی در روند انتخابات

محمدقسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور معنادار ملت ایران پای صندوق های رأی گفت: اثر بیرونی این حجم از مشارکت در یک حکومت این است که برای طرف های صحبت ما چه در مراودات و مذاکرات سیاسی و چه مذاکرات اقتصادی و فرهنگی این ذهنیت ایجاد خواهد شد که با کشوری طرف هستند که حاکمیت باثبات و بااقتداری داشته و به مردم خود چسبندگی بالایی دارد لذا می توان روی این کشور و ملت آن حساب کرد.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: همه کشورها می دانند با حاکمیت با ثبات، ریشه دار و مطمئنی طرف هستند که این برای طرفین ایران اعتماد ایجاد کرده و در آینده اثر خود را می گذارد.

محمدقسیم عثمانی 34067510/3/2016 9:51:32 AMhttp://media.icana.ir/Image/2016/10/201610101195702371_Thum.jpgبهروز نعمتی علی مطهری مسعود پزشکیان غلامرضا کاتب محمدقسیم عثمانی احمد امیرآبادی فراهانی محمدعلی وکیلی سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی علی اصغر یوسف نژاد علی اکبر رنجبرزاده حسین آشوری
محمدقسیم عثمانی

وی افزود: از سوی دیگر اگر برخی حکومت ها که ایادی آمریکا و اسرائیل در منطقه هستند، امید داشتند که از شکاف مردم استفاده کرده و نفوذ کنند ناامید شده و حتی ممکن است مجبور به نرمش هایی برای ارتباط با ایران شوند.

عثمانی در ادامه با بیان اینکه با مشارکت حداکثری مردم کشورها در قراردادهای اقتصادی کشور ما را کم ریسک می دانند، عنوان کرد: از این رو این کشورها حاضرند با نرخ بازده کمتری با ما وارد مذاکره و مراوده اقتصادی شوند و این اعتماد به کشور ما باعث می شود هزینه های اقتصادی کشورمان کاهش یابد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با تأکید بر اینکه وقتی دشمن از حمله به ایران ناامید شود، امنیت ملی ما تضمین خواهد شد، یادآور شد: وقتی کشورها حاضر می شوند قراردادهای بلندمدت با کشورمان ببندند، هزینه تأمین برخی موادی که باید از خارج از کشور تهیه کنیم کاهش می یابد همچنین ولع و رقابتی برای کشورهای دیگر جهت برقراری ارتباط با ما ایجاد می شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه بازارهای صادراتی جدیدی به روی کشور بعد از مشارکت بالای مردم در یک فرایند سیاسی گشوده می شود، خاطرنشان کرد: برای کشورهای دیگر مهم است که با کشور مطمئن و آینده داری ارتباط اقتصادی برقرار کرده و از کشوری تأمین کالا کنند که باثبات و مطمئن باشد که در نهایت این مراودات منجر به تولید، اشتغال، رشد اقتصادی و افزایش تولید ناخالص ملی می شود.

 

عابدی: مردم با حضور پرشور در انتخابات ۹۶ یکی از صفحات پرافتخار مردم ‌سالاری ایران را رقم زدند

حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، در پیامی با یادآوری حضور گسترده مردم در برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم یکی از صفحات پرافتخار مردم ‌سالاری ایران را رقم زدند.

متن این پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام راحل و آرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب و همه دولت مردانی که این فرصت را برای ما به وجود آوردند تا در تعیین سرنوشت کشور خویش نقش اصلی را ایفا نماییم و باعرض تبریک به شما ملت شریف ایران در برگزاری انتخابات شکوهمند که یکی از صفحات پرافتخار مردم ‌سالاری ایران را رقم زدید و با انتخاب مجدد آقای دکترروحانی به عنوان ریاست محترم جمهور استمرار خدمات دولت تدبیر و امید را میسر ساختید. شما باشوق و تعهدات انقلابی در صحنه انتخابات تلاشگرانه وارد دانشگاه تحلیل عملکرد دولت مردان شدید و با گذراندن یک کارگاه آموزشی سیاسی فشرده با پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسائل و مشکلات کلان کشور و خدمات خادمان ملت آشنا شده و حماسه ای خلق نمودید که شور، اشتیاق، آگاهی سیاسی، وحدت و همدلی خود را به رخ جهانیان کشاندید.

حیدرعلی عابدی 3406751/14/2017 12:14:52 PMhttp://media.icana.ir/Image/2017/01/201701104104411974_Thum.jpgحیدرعلی عابدی
حیدرعلی عابدی

البته به فرمایش رهبر معظم انقلاب برنده اصلی انتخابات ملت هوشیار و آگاه ایران است فارغ از اینکه به کدام نامزد رای داده اند. جا دارد از همه رای دهندگان، دست اندرکاران انتخابات در حوزه های اجرا، نظارت، انتظامات و امنیت تقدیر نماییم.

انشاالله همه با همکاری صادقانه در استمرار خدمات دولت تدبیر و امید زمینه رشد، شکوفایی و توسعه روزافزون کشور را فراهم آوریم و شکوه جمهوری اسلامی و همدلی ملت را به نمایش بگذاریم.

همچنین به دولت تدبیر وامید توصیه می کنم که همه توان و تلاش خود را برای تامین نظرات همه شرکت کنندگان فارغ از اینکه به چه فردی رای داده اند بکار گیرند.

 

برزگر کلشانی: فشار اقتصادی غرب میان ملت و حکومت ایران فاصله نمی‌اندازد/ زمان همبستگی مسئولان و مردم فرا رسیده است

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به استقبال پرشور مردم و مشارکت همگانی آنها در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: این مشارکت تنها یک پیام دارد و آن این است که مردم پای اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه رمدم علیرغم تمام مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال باز هم به نظام علاقمندند، عنوان کرد: پیروز واقعی انتخابات مردم هستند که غرب و نظام سرمایه داری نیز پیامی از این مشارکت دریافت می کند و آن این است که نمی تواند با فشار اقتصادی میان مردم ایران و حاکمیت فاصله بیاندازد.

وی افزود: نظام و حاکمیت ایران مردمی بوده و ریشه در اندیشه، تفکر و باورهای مردم دارد که به راحتی با مقیاس های غربی قابل سنجش نیست ضمن اینکه جمهوری اسلامی به واسطه اسلامی بودن تفاوت فاحشی با سایر نظام های  دموکراسی دارد.

شهروز برزگر کلشانی در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت 34067511/9/2016 4:44:44 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/11/201611107115209487_Thum.jpgمجلس شورای اسلامی
شهروز برزگر کلشانی در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به پیامی که مشارکت مردم به مسئولان داخلی و تیم ریاست جمهوری آینده دارد، خاطرنشان کرد: مردم پای نظام ایستاده و کشور خود را دوست دارند و تا کنون حرف ها، شعارها و برنامه ها را شنیده اند لذا از امروز که روز اتحاد و همبستگی است دولت با مجلس و مجلس با دولت و همه اینها با مردم باید به صورت هماهنگ برای اعتلای نظام پیش بروند.

 

فولادگر: مشارکت مردمی بیش از هفتاد درصدی در انتخابات ضریب امنیت و اقتدار نظام را بالا می‌برد

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور پرشکوه ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گت: این مشارکت به درخواست مقام معظم رهبری بود و باید توجه داشت که رأی بالای مردم در نظام مردمسالاری دینی بسیار اهمیت داشته و مشروعیت ولایت فقیه را می رساند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به افزایش میزان مشارکت نسبت به انتخابات مجلس دهم و ریاست جمهوری یازدهم، یادآور شد: مشارکت بیش از 70 درصدی نشان دهنده این است که ضریب امنیت و اقتدار نظام بیشتر شده و در برابر دشمنی هایی که صورت می گیرد، توان مقاومت داریم.

حمیدرضا فولادگر 3406756/28/2016 9:58:47 AMhttp://media.icana.ir/Image/2016/06/201606103239012877_Thum.jpgحمیدرضا فولادگر
حمیدرضا فولادگر

وی در ادامه ضمن تبریک به روحانی رئیس جمهور منتخب مردم، عنوان کرد: رئیس جمهور منتخب باید بداند مردم اصل نظام را قبول داشتند بنابراین باید همه تلاش را انجام دهد که اصل نظام تقویت و تثبیت شده و قانون اساسی اجرا شود.

فولادگر در ادامه رأی بالای مردم را موضع اقتدار نظام دانست و افزود: رئیس جمهور منتخب باید در همین مسیر تلاش کند که دوگانگی در نظام ایجاد نشود.

وی همچنین با اشاره به مشکلات و دغدغه تمام مردمی که به روحانی رأی داده و نداده اند، گفت: علیرغم مشکلاتی که در بحث رکود و تولید وجود دارد مردم حضور خوبی پای صندوق های رأی داشتند از این رو رئیس جمهور وظیفه دارد مشکلات را برطرف کرده و خدمت به مردم را سرلوحه قرار دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: علت افزایش آرا رقابت فشرده و جدی بود لذا به برنامه های آقای رئیسی که 15 میلیون رأی پشت وی بوده است نیز باید از طرف دولت جدید توجه صورت گیرد.

 

ابطحی: حضور پرشور مردم در انتخابات باعث عصبانیت دشمن شده است

محمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور پرشور مردم پای صندوق های رای، اظهار داشت: مشارکت گسترده و چشمگیر ملت قهرمان ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا که سبب غیظ و خشم استکبار جهانی شده است را به پیشگاه مقام معظم رهبری تبریک عرض می کنم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: انتظار داریم دولت جدید و اعضای شوراها به وظایف قانونی با اعتلای مکتب اسلامی و حفظ آرمان های انقلاب اسلامی عمل کنند و بستر رفاه برای مردم همیشه در صحنه را فراهم کنند.

وی گفت:به عنوان نماینده از شرکت گسترده مردم که باعث امنیت کشور شد تشکر می کنم، مردم حامی انقلاب اسلامی هستند و  به رغم تلاش دشمن برای ممانعت از حضور حداکثری مردم در انتخابات ملت به پیام مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

سیدمحمدجواد ابطحی 3406756/21/2016 11:34:06 AMhttp://media.icana.ir/Image/2016/06/201606105557690302_Thum.jpgسیدمحمدجواد ابطحی
سیدمحمدجواد ابطحی

این نماینده تاکید کرد: روحانی بعد از کسب مجدد فرصت ریاست جمهوری با تلاش بیشتر، روحیه جهادی جبران مافاد کند و با جدیدت وارد فضای کار شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتظار می رود که آقای روحانی در بدنه اجرایی دولت از معاونین تا استانداران بازنگری کند تا بتواند به وعهده های انتخاباتی خود از جمله رفع بیکاری جامع عمل بپوشاند.

 

طباطبایی نژاد: ملت ایران با حضور پرشکوه بعد از چهار دهه رأی آری به نظام دادند

سیدصادق طباطبایی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور پرشکوه ملت همیشه در صحنه ایران در جریان انتخابات روز گذشته گفت: اصل انتخابات نوعی همه پرسی برای اصل نظام است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همه کسانی که در انتخابات شرکت می کنند به نوعی نظام حاکم بر مملکت و حضور رهبری معظم را تأیید می کنند و همه این ها نوعی پیروزی مضاعف برای ملت ایران است که بعد از حدود 4 دهه به نظام رأی آری می دهند.

وی افزود: مردم ایران در همه عرصه ها با قدرت به صحنه می آیند و از آنجایی که رهبری فرموند سایه جنگ را حضور مردم در انتخابات و همه عرصه ها از سر ما کوتاه می کند آنها بیش از پیش حضور یافتند و قطعا تحلیل ها به سمت نفع و بهره مردم ایران با حضور حداکثری خواهد رفت.

سیدصادق طباطبایی نژاد 3406751/16/2017 9:59:01 AMhttp://media.icana.ir/Image/2017/01/201701109197164689_Thum.jpgسیدصادق طباطبایی نژاد
سیدصادق طباطبایی نژاد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب باید قدردان انتخاب مردم باشند، خاطرنشان ساخت: رئیس جمهور منتخب مسئولیت بزرگی بر عهده گرفته است و مشکلات زیادی که در حوزه های مختلف وجود دارد باید برنامه ریزی حل شده و وی باید برای سکانداری 4 سال آینده دستگاه اجرایی برنامه داشته باشد.

 

رنجبرزاده: حضور مردم پای صندوق های رای ایرانی قوی در عرصه بین الملل می سازد

اکبر رنجبرزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور کم نظیر مردم در انتخابات اظها رداشت: مشارکت از مردم در این دوره از انتخابات از ویژگی برجسته خاصی برخوردار بود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آرامش کاملی در انتخابات سال 96 حکمفرفا بود، ادامه داد: مردم با حضور کامل و فعال در صحنه و پی جویانه درباره کاندیدای خود تحقیق کردند و با آرامش خوبی در فضای انتخابات حاضر شدند.

وی گفت: همچنین روز اخذ رای با مشارکت کم نظیر در سالهای اخیر مواجه شدیم که  این می تواند به عنوان نماد حکومت دینی و دموکراسی در منطقه باشد.

دیدار رنجبرزاده با نماینده مجلس ملی فرانسه 66910004/18/2017 5:12:59 PMhttp://media.icana.ir/Image/2017/04/201704102052407437_Thum.jpg
دیدار رنجبرزاده با نماینده مجلس ملی فرانسه

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه باید به مردم عزیز افتخار کنیم، عنوان کرد: ملت ایران مطالبات خود را از طریق انتخابات دنبال و پیگیری کردند و در نهایت با انتخاب مسئولان در اداره حکومت دخالتی عاقلانه و آگاهانه دارند و بدون هیچگونه درگیری و جنجال پای صندوق های رای حاضر شدند.

رنجبرزاده اظهار داشت: از مردم عزیز ایران تشکر کنیم این حرکت انقلاب را بیمه کرد، زیر سایه آرای ملت کشوری سربلند و با امنیت ممتاز خواهیم داشت که می توانیم در عرصه جهانی نیز قد علم کنیم.

وی بیان کرد: با حمایتی که ملت ایران از جمهوری اسلامی داشتند می توانیم با قدرت بیشتری در معادلات بین المللی خواسته های به حق را دنبال کنیم و طرف مقابل که تن به خواسته و تعهدات بین المللی در برابر ایران نمی داد امر با 80 میلیون ایرانی روبه رو است که پای صندوق های رای آمدند و رئیس جمهور را انتخاب کردند.

این نماینده با بیان اینکه برکات زیادی در کنار انتخابات وجود دارد، گفت: ملت، نظام و مقام معظم رهبری پیروز این انتخابات بودند و دشمنان که تلاش داشتند با ایجاد تنش حضور مردم را کاهش دهند بازنده این رقابت بودند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیدواریم با رای مردم دولتی مصمم، با انگیزه و توانمند با کمک مجلس شورای اسلامی شکل بگیرد تا مباحث مدنظر ملت به بهترین شکل ممکن پیگیری شود.

 

سلیمی: حضور گسترده مردم پای صندوق های رای رد اتهام حقوق بشری علیه ایران بود

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه به حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید شده بود، اظهار داشت: همه مسئولان نظام خواهان حضور حداکثری مردم در انتخابات بودند چرا که این حضور نشان داد اتهام حقوق بشری علیه ایران پذیرفته نیست.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: در کشورهایی که ادعای دموکراسی دارند این اندازه شاهد مشارکت مردم در انتخابات نیستند، ملت ایران با اتحاد و حضور گستره در انتخابات باعث عزت و قدرت جمهوری اسلامی در عرصه سیاست خارجی خواهند شد.

وی ادامه داد: نقشه آمریکا و رژیم صهیونیستی برای حضور کمرنگ مردم در انتخابات نقش برآب شد و پیام واضح و روشنی برای عربستان و کشورهای حامی آل سعود در حاشیه خلیج فارس از سوی مردم ایران مخابره شد.

اصغر سلیمی 34067511/4/2016 2:51:12 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/11/201611104442930067_Thum.jpgاصغر سلیمی
اصغر سلیمی

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان به دنبال ایجاد تنش در منطقه و ایران بود، تاکید کرد: بعد از آنکه دنیا شاهد حضور گسترده مردم پای صندوق های رای بودند، آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان مجبور به عقب نشینی از رویکرد خصمانه خود نسبت به جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.

 

کمالی پور: حضور مردم پای صندوق های رای کشور را تا چهار سال بیمه کرد

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حضور پرشور مردم پای صندوق های رای، اظهار داشت: پیش از ورود به فضای انتخابات به دلیل مشکلات و گرفتاری هایی که در داخل کشور وجود داشت دشمن سعی کرد این شرایط برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات سو استفاده کند.

نماینده مردم جیرفت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اما وقتی پای مصالح کشور، انقلاب و نظام پیش می آید، ملت گرفتاری ها و مشلات شخصی را کنار میگذارند و برای اثبات خود و نظام پای صندوق ها حاضر شدند.

یحیی کمالی پور 34067511/9/2016 3:01:24 PMhttp://media.icana.ir/Image/2016/11/201611100328201041_Thum.jpgمجلس شورای اسلامی
یحیی کمالی پور

وی با تاکید بر اینکه روز گذشته ملت ایران یوم الله دیگری ایجاد کردند، گفت: صرف نظر از اینکه کدام کاندیدا پیروز انتخابات ریاست جمهوری می شود، حضور مردم پای صندوق های رای تثبیت نظام بود و تاثیر بسزایی در ابعاد جهانی نیز خواهد داشت چرا که ایران برای چهار سال در برابر توطئه های دشمن بیمه شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با حضور مردم پای صندوق های رای شاهد عقب نشینی دشمن از دیدگاه های خصمانه خود نسبت به ایران خواهیم بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در آینده نزدیک شاهد تغییر رویکرد کشورهای غربی نسبت به ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود و این تغییرات ملموس و جهانی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet