ایام محرم 1398
1396/03/01 10:23:43
سرویس بین الملل
دقایق پیش صورت گرفت؛

آغاز به کار نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی در ابوظبی

نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی دقایقی قبل آغاز به کار کرد.
آغاز به کار نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی در ابوظبی نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی دقایقی قبل آغاز به کار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705107643048454.jpg آغاز,به,کار,نشست,کمیته,مقررات,مالی,و,اداری,مجمع,مجالس,آسیایی,در,ابوظبی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی امروز( دوشنبه یکم خرداد) با حضور 12 کشور در شهر ابوظبی امارات آغاز به کار کرد.این نشست دو روزه به منظور پیگیری تاسیس پارلمان آسیایی و بررسی بودجه دبیرخانه آسیا برگزار می شود.

در جلسات نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس حضور دارند.

گفتنی است دبیرخانه مجمع مجالس آسیایی در جمهوری اسلامی ایران قراردارد و قرار است در جلسات نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی با حضور هیات پارلمانی ایران،  قطعنامه بودجه 2018 دبیرخانه مجمع آسیایی را مورد بررسی قرار دهند.

لازم به ذکر است درجلسات این نشست پیشنهادات و نظرات کشورها درخصوص بودجه دبیرخانه آسیا به ویژه پیشنهادات کشور پاکستان بررسی می شود.

همچنین  تشکیل پارلمان آسیایی با توجه به مشکلات حال حاضر در قاره آسیا، در دستور کار دومین روز نشست کمیته مقررات مالی و اداری مجمع مجالس آسیایی قرار دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet