هدر موبایل
1396/03/05 08:50:56
سرویس اجتماعی
قربانی:

قطار طرح تحول سلامت باید در مسیر حرکت تعمیر شود/ امکان توقف طرح تحول وجود ندارد

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه قطار طرح تحول سلامت باید در مسیر حرکت تعمیر شود، گفت: اکنون راه برگشتی وجود ندارد و در حال حاضر شیرینی اجرای این طرح برای مردم لذت بخش است.
قطار طرح تحول سلامت باید در مسیر حرکت تعمیر شود/ امکان توقف طرح تحول وجود ندارد نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه قطار طرح تحول سلامت باید در مسیر حرکت تعمیر شود، گفت: اکنون راه برگشتی وجود ندارد و در حال حاضر شیرینی اجرای این طرح برای مردم لذت بخش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104564077722.jpg قطار,طرح,تحول,سلامت,باید,در,مسیر,حرکت,تعمیر,شود/,امکان,توقف,طرح,تحول,وجود,ندارد Icana

محمد حسین قربانی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، درباره اولویت های دولت دوازدهم در حوزه بهداشت و درمان، افزود: ادامه طرح تحول سلامت و تجمیع بیمه ها می تواند اولویت دولت دوازدهم در حوزه سلامت باشد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به وعده ای که رییس جمهور مبنی بر رفع ضعف ها و کاستی ها در حوزه بهداشت و درمان، لازم است در دوره بعد این وعده ها عملیاتی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه دولت یازدهم تلاش زیادی برای اجرای طرح تحول سلامت انجام داد، تصریح کرد: انتظار آن است که طرح تحول سلامت با شیب تندتری ادامه یابد زیرا کند کردن یا توقف این طرح به صلاح دولت و حوزه بهداشت و درمان نیست و مشکلات جدی را ایجاد خواهد کرد.

وی یادآور شد: باید قطار طرح تحول سلامت در مسیر حرکت تعمیر شود و نواقص آن برطرف شود زیرا اکنون راه برگشتی وجود ندارد و در حال حاضر شیرینی اجرای این طرح برای مردم لذت بخش است.

قربانی تاکید کرد: کاهش پرداختی از جیب بیماران اقدام مثبتی بود که برای مردم رضایت بخش بود اما در حال حاضر دسترسی بسیاری از داروهای بیماران صعب العلاج، کاستی های مراکز درمانی در مناطق محرم و کمبود نیروی انسانی متخصص در حوزه سلامت موجب نگرانی شده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: انتظار مجلس به ویژه کمسیون آن است که دولت دوازدهم با درنظر گرفتن اعتبارات پایدار برای طرحتحول سلامت کمک ویژه ای به ادامه هرچه بهتر این طرح کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet