هدر موبایل
1396/03/02 18:08:10
سرویس سیاسی
نقوی حسینی در تشریح دستورکار جلسه کمیسیون امنیت ملی:

نمایش مانور اقتدار ملی مردمسالاری دینی در رقابت آزاد انتخاباتی/ لایحه نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش تصویب شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دستورکار این کمیسیون گفت: لوایح اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران و اصلاح ماده ۳۵ قانون خدمت وظیفه عمومی به تصویب کمیسیون رسید.
نمایش مانور اقتدار ملی مردمسالاری دینی در رقابت آزاد انتخاباتی/ لایحه نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش تصویب شد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دستورکار این کمیسیون گفت: لوایح اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران و اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی به تصویب کمیسیون رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg نمایش,مانور,اقتدار,ملی,مردمسالاری,دینی,در,رقابت,آزاد,انتخاباتی/,لایحه,نحوه,استفاده,از,خانه‌های,سازمانی,ارتش,تصویب,شد Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستورکار امروز(سه شنبه، 2 خردادماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن اعلام تبریک خلق حماسه بزرگ ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری ازسوی این کمیسیون اظهار داشت: انتخابات حماسه ای بود که ملت ایران آن را در شرایطی خلق کرد که دموکراسی مردمسالارانه را به رخ دنیا کشید.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: ترامپ رئیس جمهور آمریکا با این نگاه که عربستان گاو شیردهی است که باید او را دوشید در عربستان حضور پیدا کرد اگرچه وزارت امور خارجه در این زمینه فعال تر ورود پیدا می کرد تا این گونه نشست ها با حضور کشورهای مختلف برگزار نشود.

وی در ادامه تأکید کرد: ضرورت دارد دولت دوازدهم این گونه کاستی ها را در سیاست خارجی رفع کند، مردمسالاری دینی در یک رقابت آزاد توانست مانور اقتدار ملی خود را در این انتخابات به نمایش بگذارد.

نقوی حسینی در ادامه با اشاره به جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت که قرار است صبح فردا(چهارشنبه، 3 خردادماه) با حضور عباس عراقچی معاون وزارت خارجه برگزار شود، عنوان کرد: در این جلسه پیرامون پیش نویس گزارش شش ماهه دوم کمیسیون امنیت ملی از روند اجرای برجام بحث و بررسی صورت می گیرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی در مجلس دهم با اشاره به دو لایحه ای که در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، یادآور شد: لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران و لایحه اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: همچنین در این جلسه طرح عضویت رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در شوراهای عالی مطرح شد و کلیات آن به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در پایان این جلسه لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون امنیت ملی به عنوان کمیسیون فرعی مورد بررسی قرار گرفته و رأی گیری نهایی آن به جلسات آتی موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet