شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/03/06 13:40:16
سرویس اجتماعی
بنیادی:

حذف غیرنیازمندان از بیمه سلامت امکان‌پذیر نیست/بیمه پایه سلامت تفاوتی میان گروه‌های جامعه قائل نمی‌شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بیمه پایه سلامت مباحث اولیه سلامت را پوشش می‌دهد، گفت: بیمه پایه سلامت تفاوتی بین گروه‌های مختلف جامعه قائل نشده است.
حذف غیرنیازمندان از بیمه سلامت امکان‌پذیر نیست/بیمه پایه سلامت تفاوتی میان گروه‌های جامعه قائل نمی‌شود عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بیمه پایه سلامت مباحث اولیه سلامت را پوشش می‌دهد، گفت: بیمه پایه سلامت تفاوتی بین گروه‌های مختلف جامعه قائل نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109787433600.jpg حذف,غیرنیازمندان,از,بیمه,سلامت,امکان‌پذیر,نیست/بیمه,پایه,سلامت,تفاوتی,میان,گروه‌های,جامعه,قائل,نمی‌شود Icana

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص حذف غیرنیازمندان از پوشش بیمه سلامت رایگان، گفت: بیمه پایه سلامت متعلق به همه مردم کشور است بنابراین حذف گروهی از افراد غیرممکن بوده هر چند تاکنون در دستور کار هم قرار نگرفته است، البته مردم خود می‌توانند علاوه بر بیمه پایه سلامت از مزایای بیمه تکمیلی برای جراحی‌های زیبایی و غیره و استفاده از مزایای بیمارستان‌های خصوصی بهره‌مند شوند.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه پایه، برخی جراحی‌ها، بیمارستان‌ها و مباحث اولیه سلامت را پوشش می‌دهد، تصریح کرد: بیمه پایه سلامت تفاوتی بین گروه‌های مختلف جامعه قائل نشده کما اینکه در طرح تحول سلامت هم بر پوشش بیمه سلامت رایگان تمام افراد جامعه تاکید شده است.

بنیادی افزود: در طرح تحول سلامت علاوه بر این موضوع تنها قید شده منابعی که از هدفمندی یارانه‌ها به طرح تحول سلامت اختصاص می‌یابد به صورت مستقیم به مناطق محروم جهت رسیدگی به بهداشت و سلامت مردم این منطقه اختصاص یابد که تاکنون هم عملیاتی شده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به اختصاص منابع هدفمندی یارانه به روستاهای محروم، کلینیک های تخصصی و خانه‌های بهداشت احداث شده کما اینکه کادر پزشکی مجرب هم به این مناطق اعزام شده است، اما بیمه پایه سلامت متعلق به همه مردم است و قرار نیست بیمه غیرنیازمندان حذف شود؛ در حقیقت این موضوع از بیمه پایه سلامت جداست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet