هدر موبایل
1396/03/06 15:10:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

افزایش کیفیت خودرو از الزامات کاهش تصادفات جاده ای است

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بالا بردن کیفیت خودروهای تولید داخل از الزامات کاهش تصادفات جاده ای است.
افزایش کیفیت خودرو از الزامات کاهش تصادفات جاده ای است نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بالا بردن کیفیت خودروهای تولید داخل از الزامات کاهش تصادفات جاده ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101050370252.jpg افزایش,کیفیت,خودرو,از,الزامات,کاهش,تصادفات,جاده,ای,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید کمال الدین شهریاری افزود: در نشست اخیر کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت نقش خودروسازی در ارتقای شاخص‌های توسعه حمل و نقل مورد بررسی گرفت و مقرر شد در این زمینه اعمال ماده 49 صورت گیرد و به منظور بررسی نقش خودرو در حمل و نقل جاده ای و احصای مشکلات و نارسایی های آن گزارشی مفصل همراه با پیشنهادها و راهکارها تقدیم مجلس شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ایمنی در استفاده از خودرو باید افزایش یابد بیان کرد: طبق آمار، روز به روز حوادث جاده ای کاهش یافته که این نشان از بهبود تولیدات داخلی در حوزه زمینه خودروسازی است.

شهریاری با بیان اینکه رعایت ایمنی در ساخت جاده ها و خودروها می تواند کاهش تصادفات جاده ای را رقم بزند، افزود: آموزش به مردم از راه های مهم و تاثیرگذار کاهش تصادفات جاده ای ناشی از عوامل انسانی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما نتوانیم توان رقابت پذیری خودروهای تولید داخل را افزایش دهیم به افق بهتری در این صنعت نخواهیم رسید.

شهریاری اظهارکرد: کاهش تعرفه واردات خودرو شاید درآمد دولت از این طریق را کم کند اما می تواند در آینده توان رقابتی در حوزه تولید را در تولیدات داخلی افزایش دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه با ادامه روند کنونی هیچ گاه به صفر شدن میزان تصادفات جاده ای نمی رسیم، گفت: در زمان حاضر با وضع تعرفه های بالا برای خودروهای وارداتی تولید داخل را مدیریت می کنیم که این اشتباه محرز است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: داشتن برنامه ریزی مشخص و استراتژی معین یکی از راهکارهایی است که می‌تواند سهم صنعت خودروسازی در کاهش تصادفات جاده ای را افزایش دهد.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بالا بردن کیفیت و پایین آوردن قیمت تمام شده در زمینه صنعت خودرو از الزاماتی است که باید مدنظر تولید کننده قرار گیرد. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet