خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/03/07 16:04:29
سرویس استان ها
چنارانی خبرداد:

ترمیم و آسفالت محور توریستی جاده باغرود در کمتر از یک ماه/ ترمیم جاده باغرود منجر به کاهش سوانح رانندگی می‌شود

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: با ترمیم و آسفالت محور توریستی تفریحی جاده باغرود، شاهد کاهش سوانح رانندگی خواهیم بود.
ترمیم و آسفالت محور توریستی جاده باغرود در کمتر از یک ماه/ ترمیم جاده باغرود منجر به کاهش سوانح رانندگی می‌شود نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: با ترمیم و آسفالت محور توریستی تفریحی جاده باغرود، شاهد کاهش سوانح رانندگی خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102534379976.jpg ترمیم,و,آسفالت,محور,توریستی,جاده,باغرود,در,کمتر,از,یک,ماه/,ترمیم,جاده,باغرود,منجر,به,کاهش,سوانح,رانندگی,می‌شود Icana

هاجر چنارانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ترمیم آسفالت جاده باغرود به عنوان یک جاده گردشگری که مورد استفاده اکثر شهروندان قرار می‌گیرد، اظهارداشت: محور جاده باغرود از محورهای اصلی است که مردم نیشابور بیشترین اوقات فراغت خود را در این مسیر به پیاده روی و تفریح می گذرانند و تقریبا 37 سال این محور روکش کلی نشده بود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه درمجلس شورای اسلامی بیان کرد:باتوجه به توریستی بودن جاده باغرود،درخواست‌های زیادی در خصوص ترمیم آسفالت این منطقه وجود داشت و به جهت رفاه حال همشهریان به دنبال ترمیم کلی روکش آسفالت این محور بودیم تا همشهریان بتوانند در کنار خانواده به آسودگی به تفریح بپردازند.

وی افزود: با پیگیری‌های متوالی اعتبارات مناسبی را جهت ترمیم این محور از وزارت راه و شهرسازی جذب کردیم تا در فاصله زمانی بسیار کوتاهی این محور ترمیم و قابل استفاده عموم همشهریان شود.

چنارانی اظهار داشت: محور باغرود جزو دغدغه های اصلی مردم شهرستان محسوب می شد که با حمد و سپاس خداوند،بسیار سریع مورد بهره برداری قرار گرفت و بدنبال حل فوری سایر مشکلات شهری در شهرستان های نیشابور و فیروزه هستم.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: من خادم مردم هستم و رسیدگی فوری به مشکلات شهری و مردمی را وظیفه خویش می دانم، متأسفانه در محور باغرود شاهد تصادفات دلخراش بسیاری بودیم که با این ترمیم شاهد کاهش سوانح رانندگی خواهیم بود.

وی ادامه داد:دنیا در حال حرکت به سمت اقتصاد توریست محور است و محور باغرود به عنوان یک محور توریستی مورد توجه ویژه مردم قرار دارد و به همین دلیل تلاش کردیم تا این پروژه در کمتر از یک ماه به بهره برداری برسد تا ثابت کنیم که جز با عمل و پیگیری بی وقفه نمی توان حقوق مردم  را احقاق کرد.

لازم به ذکر است؛در محور تفریحی-توریستی باغرود ترمیم حدود11کیلومتر در دو خط رفت و برگشت و ضخامت 5سانتی متر باقی مانده بود که طی یک ماه گذشته و با هزینه ای معادل12میلیارد ریال توسط اداره حمل و نقل جاده ای شهرستان و پیگیری های مکرر چنارانی مورد بهره برداری رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet